6. edycja Targów Dom Inteligentny i Strefa Designu

W dniach 3-5 marca 2017 roku na stadionie PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się 6. edycja Targów Dom Inteligentny i Strefa Designu Ewy Mierzejewskiej.

Nowoczesny dom to coś więcej niż ładnie i funkcjonalnie urządzona przestrzeń. To także zaawansowane technologie, które podnoszą komfort naszego życia. W idealnym domu XXI wieku technologia i design współgrają, aby zapewnić komfort jego mieszkańcom. Ta myśl przyświeca twórcom wydarzenia, które odbędzie się w marcu w Warszawie.

W dniach 3-5 marca 2017 w Biznes Klubie na stadionie PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się kolejna, szósta edycja renomowanych Targów DOM INTELIGENTNY. Ich częścią będzie ponownie STREFA DESIGNU ewa wnętrze.

Na tę jedyną w swoim rodzaju imprezę zapraszamy wszystkich, którzy:

– interesują się najnowocześniejszymi technologiami, architekturą i designem,

– budują lub urządzają własny dom, mieszkanie lub apartament,

– poszukują rozwiązań ułatwiających codzienne życie i dostarczających rozrywki

Targi będą znakomitą okazją do zapoznania się z ofertą najlepszych firm obecnych na polskim rynku. W trakcie imprezy będzie można nie tylko zobaczyć, ale również zamówić w specjalnych, atrakcyjnych cenach wszystko, co potrzebne do budowy i wyposażenia domu lub mieszkania.

Termin imprezy – tuż przed sezonem budowlanym – jest idealny dla inwestorów i architektów, którzy właśnie teraz będą podejmować decyzje dotyczące konkretnych rozwiązań i wybierać wykonawców do realizacji nowych inwestycji i remontów.

Do ekskluzywnej STREFY DESIGNU ewa & wnętrze zaproszone zostały tylko te firmy, które oferują artykuły wyposażenia i dekoracji wnętrz na najwyższym poziomie estetycznym i jakościowym. To jedyne tego typu wydarzenie w Polsce poprzedzone tak ostrą selekcją wystawców. Dzięki temu w jednym miejscu i czasie zobaczyć będzie można bogaty zbiór najciekawszych produktów dostępnych na naszym rynku. Interesująco zapowiada się również wystawa przygotowana przez renomowaną Galerię Sztuki Współczesnej Mostra.

W czasie trwania imprezy odbywać się będą także prelekcje, prezentacje i premiery. Gwiazdą wydarzenia będzie słynny włoski artysta GIO PAGANI – architekt, designer, projektant mody, muzyk i fotograf.

W ramach cyklu „Akademia Designu Domu & Wnętrza” wystąpią m.in. znani i wielokrotnie nagradzani w Polsce i na świecie designerzy Tomek Rygalik i Robert Majkut, wybitny scenograf teatralny i projektant wnętrz Boris Kudlička oraz prowadząca wspólnie z nim galerię sztuki użytkowej Aleksandra Pogassi-Kudlička, znany trendwatcher Michał Mazur, architektka-blogerka, felietonistka „Domu & Wnętrza” Izabela Gemzała, a także właścicielka Galerii Sztuki Współczesnej Mostra Leonarda Szwed-Strużyńska.

ZAKRES TEMATYCZNY TARGÓW DOM inteligentny:

• systemy automatyki domu inteligentnego

• systemy integracji i sterowania mobilnego

• kino domowe, multiroom, AGD

• automatyka drzwi, okien, rolet i bram

• systemy grzewcze, klimatyzacyjne, wentylacyjne

• domowe źródła energii odnawialnej

• ogród i garaż

ZAKRES TEMATYCZNY STREFY DESIGNU ewa & wnętrze:

• meble i oświetlenie

• artykuły dekoracyjne

• tkaniny, tapety, dywany

• materiały wykończeniowe

Odnośnik do wydarzenia – klik


PGE Narodowy
3-5 marca 2017, 9:00-17:00

źródło: informacja prasowa

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.