„Pokahontaz” Rahim i Fokus promują „REset” w Drukarni

„Pokahontaz” Rahim i Fokus promują „REset” w Drukarni

20 kwietnia 2018 roku Drukarni wystąpi Pokahontaz. Fokus i Rahim będą promować album “REset”. 

Pokahontaz przyzwyczaił już do wyprzedzania epoki. Dotychczasowe wydawnictwa zespołu – zarówno „Recepturę”, jak i pokryte złotem: „Rekontakt” oraz „Reversal” – śmiało można by określić mianem eksperymentalnych. Zmęczeni szukaniem progresywnych rozwiązań artyści zdecydowali się zatoczyć koło. Jak podkreślają, motywacją do nagrania płyty byli również słuchacze. 
„Zaczęło się od „Habitatu”, czyli pierwszego singla promującego nasz poprzedni album, „Reversal”. To numer na samplowanym bicie, który został niezwykle pozytywnie odebrany przez fanów. Dało nam to do myślenia” – wspomina Rahim. – „Później pojechaliśmy w trasę do Wielkiej Brytanii. Sporo naszych ludzi słuchało tam oldschoolowego rapu. W końcu sami za nim zatęskniliśmy” – dodaje.

Fokus i Rahim wracają do korzeni. „REset” to już 4. pełnoprawny album w dyskografii Pokahontaz, nagrany w duchu lat 90. 

„REset” Pokahontaz to 13 hip-hopowych utworów. 3 z nich swoją obecnością uświetnili wyjątkowi goście: Kaliber 44 – Official Fanpage („404”), Bob One („Czarne lustra”) i przedstawiciel młodego pokolenia rapu, Tymek („Kalendarze”). Za gramofonami pojawia się Dj Westoraz gościnnie: DJ Bambus, DJ SAMIR i DJ Jaro. Wszystkie nagrania zarejestrowane zostały w kultowym MaxFloStudio w Katowicach. Miksem płyty zajął się Magiera, masteringiem – DJ Eprom.

20 kwietnia 2018

Klub Drukarnia ul. Mińska 65.

Bilety w sprzedaży:
1 pula 40 zł
2 pula 55 zł
going.pl/pokahontaz-drukarnia
goout.net/pl/billety/pokahontaz-reset-tour/ijdc

https://www.facebook.com/events/399041160521539/

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.