„Playmobil. Film” z Multikinem zapraszają do wspólnej zabawy

UDOSTĘPNIJ
  •  
  •  
  •  
  •  

„Playmobil. Film” z Multikinem zapraszają do wspólnej zabawy.

Od 23 sierpnia w kinach sieci Multikino pojawi się kipiąca od akcji i humoru animacja „Playmobil. Film”. Oprócz doskonałej zabawy Multikino zaprasza do udziału w konkursie, w którym nagrodami są zestawy klocków Playmobil o wartości 1000 złotych!

Po raz pierwszy w historii słynne zabawki Playmobil ruszają na podbój kin
w pełnometrażowym filmie animowanym! Za przeniesienie małych ludzików na wielki ekran odpowiadają wielokrotnie nagradzani twórcy hitów: „Kraina Lodu” i „Zaplątani”. W polskiej wersji językowej usłyszymy m.in. Julię Kamińską, Tomka Karolaka i Marcina Dorocińskiego.

Zapowiada się świetna zabawa – i to nie tylko podczas projekcji filmu! Multikino przygotowało bowiem specjalny konkurs, w którym nagrodami są 3 zestawy klocków Playmobil (uwaga – każdy o wartości ok. 1000 złotych). Wystarczy kupić bilet z kartą Rodzina do Kina, wypełnić formularz na https://multikino.pl/konkursplaymobil i odpowiedzieć na pytanie konkursowe.

Co więcej 24 sierpnia (sobota) między 10:00 a 15:00 w warszawskim Multikinie Młociny powstanie specjalna strefa Playmobil, w której dzieci będą miały okazję skorzystać z wielu atrakcji, m.in. pobawić się zabawkami, które będą występować na wielkim ekranie. Na pamiątkę dostaną także filmowe gadżety.

Opis filmu:

Charlie wciąż zadręcza swoją siostrę Marlę opowieściami o fantastycznej krainie, w której podobno żyją ludziki Playmobil. Oczywiście dziewczynka sądzi, że to tylko wytwór dziecięcej wyobraźni. Wszystko zmienia się, gdy któregoś dnia jej brat znika, a Marla odkrywa tajemniczy portal – wrota do innego wymiaru. Kiedy przez nie przechodzi, w jednej sekundzie sama zamienia się w figurkę Playmobil. Zwiedzając niezwykłą, zbudowaną z zabawek krainę, dziewczynka odkrywa, że jej brat został porwany i uwięziony przez zdradzieckiego pirata Bloodbonesa.

Żeby uratować chłopca, Marla będzie musiała połączyć siły ze zwariowanym kierowcą ciężarówki – Delem, agentem z licencją na rozśmieszanie Rexem Dasherem i odważnym robotem o imieniu Robotitron. W trakcie wędrówki przez zdumiewający świat zestawów Playmobil nasi bohaterowie przeżyją masę przygód, napotykają wielu przyjaciół i wrogów – od rycerzy w lśniącej zbroi po międzygalaktycznych złoczyńców. A sama Marla odkryje, że aby uratować Charliego i powrócić do domu, będzie musiała przywołać moc własnej, nieco zaniedbanej wyobraźni. Wszystko jest możliwe – trzeba tylko uwierzyć w siebie!

https://multikino.pl/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.