Parada Seniorów „Dojrzali Wspaniali” 2017

Parada Seniorów „Dojrzali Wspaniali” 2017.

2 września 2017 roku odbędzie się IV edycja Parady Seniorów „Dojrzali Wspaniali” – czyli wielkie święto całej społeczności seniorów i ich rodzin. Wydarzenie jest wspierane przez Grupę Adamed i Promedica24. Tego dnia wspólnie wychodzimy na ulicę Warszawy, by zamanifestować siłę solidarności międzypokoleniowej i świetnie się bawić.

PARADA SENIORÓW „DOJRZALI WSPANIALI”
2 września godz. 12:00 
Rondo Charles’a de Gaulle’a w Warszawie 
(początek ul. Nowy Świat)

PIKNIK POKOLEŃ
godz. 13.00
Kampus Uniwersytetu Warszawskiego
ul. Krakowskie Przedmieście 26/28

Przemarsz ma być wspólną i radosną manifestacją solidarności międzypokoleniowej i siły drzemiącej w społeczności osób 60+. Ma być kolorowo, radośnie i głośno, tak bardzo, by nasz głos dotarł do osób odpowiedzialnych za politykę senioralną, a także by inni (jeszcze nieaktywni ) seniorzy zainspirowali się i zaangażowali w swoje lokalne grupy. 

Hasło tegorocznej parady to „siła wieku, człowieku!”, czyli wydobywamy potencjał społeczności 60+, którego należy szukać w ich doświadczeniu, energii i liczebności.
Piknik Pokoleń odbędzie się w tym roku na terenie Uniwersytetu Warszawskiego. 

Wybór miejsca nie jest przypadkowy! Piknik Pokoleń to spotkanie międzypokoleniowe, na którym obok siebie bawią się przedstawiciele wszystkich pokoleń. Tradycyjnie oprócz finałowego koncertu estradowej gwiazdy, do tańca będzie przygrywać Dj Wika. Równolegle będą odbywać się ciekawe panele dyskusyjne, warsztaty i ćwiczenia ruchowe. Na uczestników będzie czekać także darmowy poczęstunek i woda.

Szczegółowy program Parady Seniorów „Dojrzali Wspaniali” można śledzić na stronie: www.parada.zaczyn.org.

Wstęp wolny

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.