Nowy oddział wypożyczalni budowlanej Renta w Warszawie już otwarty!

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Renta w Warszawie

Renta – wypożyczalnia sprzętu budowlanego w Warszawie może się pochwalić otwarciem kolejnego, trzeciego już oddziału! Dla klientów to świetna okazja, by skorzystać z możliwości wypożyczenia profesjonalnych narzędzi i maszyn budowlanych, niezależnie od miejsca zamieszkania czy związanego z prowadzonymi pracami. Dlaczego warto skorzystać z usług wypożyczalni Renta? Jakie korzyści przynosi wynajem maszyn budowlanych i w czym przeważa nad kupnem sprzętu na własność?

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Renta w Warszawie – początki

Początki wypożyczalni Renta to 2016 rok, kiedy to z połączenia trzech fińskich firm stworzono przedsiębiorstwo o międzynarodowym zasięgu. Choć wypożyczalnia zaczęła działalność w fińskiej miejscowości Vantaa, dziś dociera ona ze swoją ofertą do klientów w Finlandii, Szwecji, Norwegii, Danii, Łotwie, Litwie, Estonii oraz Polsce.

W Polsce Renta otworzyła kolejny już w Warszawie, trzeci oddział wypożyczalni.

Oferta wypożyczalni Renta w Warszawie

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego zlokalizowana w Warszawie posiada bardzo szeroką ofertę maszyn i narzędzi na wynajem.

Wśród nich można znaleźć szereg elektronarzędzi, które przydają się na placach budowy, w trakcie prac remontowych oraz naprawczych, a nawet w ogrodzie. Dostępne są różnego rodzaju agregaty prądotwórcze, które sprawdzają się w sytuacjach awaryjnych, ale i w miejscach, w których nie można liczyć na stacjonarne źródło prądu.

Nasza wypożyczalnia maszyn oferuje wynajem minikoparek, sprzętu do betonu, wozideł budowlanych, ładowarek, kontenerów, masztów oświetleniowych oraz podnośników. Nie zabrakło urządzeń przydatnych na etapie budowy bądź remontów – nagrzewnic, osuszaczy, myjek ciśnieniowych oraz profesjonalnych odkurzaczy. Dostępne są ponadto pompy szlamowe, sprzęt zbrojarski, urządzenia precyzyjne oraz zbiorniki.

Oferta została przygotowana z myślą o klientach, którzy chcą w jednym miejscu znaleźć zarówno podstawowe narzędzia, jak i specjalistyczne rozwiązania oraz maszyny budowlane do profesjonalnych zastosowań.

Wśród usług wypożyczalni znalazł się nie tylko wynajem sprzętu na terenie Warszawy, ale i usługi transportu, przechowywania, a także fachowe doradztwo.

Trzy oddziały to jeszcze więcej korzyści!

Mając na względzie potrzeby rynkowe, wymagania klientów oraz dynamicznie rozwijający się rynek usług budowlanych, w tym wynajmu maszyn i sprzętów budowlanych, otwarliśmy trzeci już oddział naszej wypożyczalni w Warszawie. Tym samym potrajamy korzyści!

Jesteśmy dostępni dla klientów z różnych części miasta. Zapewniamy szybszą i bardziej efektywną obsługę, a przy tym możemy obsłużyć zdecydowanie większą rzeszę odbiorców. Gwarantujemy elastyczne podejście, przede wszystkim zaś większą liczbę sprzętów na wynajem oraz łatwiejszą ich dostępność.

Profesjonalna obsługa i bezproblemowy kontakt

Renta Warszawa to wypożyczalnia, z którą można się skontaktować telefonicznie, za pomocą poczty elektronicznej bądź osobiście. Jesteśmy dostępni dla naszych klientów w trzech oddziałach i w każdym z nich zapewniamy pomocną, przyjazną i kompleksową obsługę.

U nas można w prosty sposób zarezerwować wybrany sprzęt budowlany, odebrać go osobiście bądź skorzystać z pomocy w transporcie. Dzięki temu klienci oszczędzają zarówno na kosztach – wypożyczenie jest znacznie tańsze niż zakup na własność – ponadto na czasie, bo wynajmowany sprzęt dostarczamy do miejsca docelowego, np. na plac budowy.

W przystępnych kosztach i bez przeszkód – wynajem w Renta zamiast zakupu sprzętu na własność

Wybierając usługę, jaką jest wynajem maszyn w wypożyczalni Renta w Warszawie, klienci mogą się cieszyć oszczędnościami, zachowaniem płynności finansowej, a do tego korzystaniem ze sprzętów polecanych producentów – profesjonalnych, funkcjonalnych i komfortowych w użytkowaniu, niezawodnych i wydajnych.

Odbiorcy nie muszą się martwić o transport, przechowywanie, zabezpieczenie czy regularne przeglądy sprzętów budowlanych – tym zajmuje się nasza wypożyczalnia. Wynajem jest zatem usługą, na którą zdecydowanie warto postawić.

/artykuł sponsorowany/