Nowoczesne apartamenty i wille w Konstancinie powyżej 200 m kw.

Nowoczesne apartamenty i wille w Konstancinie powyżej 200 m kw.

Konstancin-Jeziorna staje się coraz popularniejszym celem osób poszukujących wygodnego, luksusowego miejsca do życia oraz odpoczynku. Dlaczego tak się dzieje? Przede wszystkim pamiętać należy, że jest ona położona zaledwie 20 kilometrów od centrum Warszawy, a więc jeżeli wystąpi taka konieczność, możliwe jest szybkie dotarcie do stolicy kraju celem załatwienia sprawunków, rozpoczęcia wykonywania obowiązków zawodowych, czy też wzięcia udziału w zajęciach organizowanych w jednym z tamtejszych uniwersytetów.

Konstancin-Jeziorna jest również doceniana z uwagi na niezwykle bogatą ofertę apartamentów oraz willi. W ich przypadku powierzchnia lokali użytkowych udostępnianych zainteresowanym jest niejednokrotnie równa lub nawet przekracza 200 lub 300 m kw. Wille w Konstancinie powyżej 200 m kw będą idealnym rozwiązaniem dla osób, które mają dość ciasnych mieszkań i pragną w końcu rozprostować skrzydła. Otrzymują oni dodatkowo do dyspozycji całą masę udogodnień sprawiających, że tak praca jak i odpoczynek w ramach takiego obiektu stanowić będzie samą przyjemność oraz niezwykle satysfakcjonujące doświadczenie.

Z naszych obserwacji wynika, że najwięcej zapytań wysyłanych jest do właścicieli Willi Tercja, udostępniających znaczną ilość powierzchni mieszkalnych, w przypadku których ilość pokoi waha się od czterech do nawet siedmiu! Wszystkie one są dodatkowo bardzo elegancko wyposażone i zaaranżowane, a więc nic nie stoi na przeszkodzie, by od razu po otrzymaniu kluczy do danego apartamentu zacząć korzystać ze wszystkich możliwości jakie on oferuje. Nie występuje w takiej sytuacji konieczność odkładania dodatkowych funduszy, które to musiałyby zostać przeznaczone na remont, zmianę wystroju wnętrza, bądź też nabycie podstawowych elementów wyposażenia.

W cenie, jaką przyjdzie nam zapłacić za wynajem bądź zakup takiej przestrzeni otrzymamy także miejsce parkingowe, duży obszar zielony na którym będziemy mogli spędzać wraz z innymi mieszkańcami miłe, leniwe dni, szczególnie w sezonie letnim, a także bawialnie dla dzieci, dzięki którym nasze pociechy nie będą musiały szukać odpowiedniego miejsca do dania upustu nadmiarowi energii poza granicami Willi Tercja.

Obiekt ten z pewnością przypadnie także do gustu wszystkim, którzy cenią sobie nie tylko doskonałą komunikację miejską, dzięki której będą w stanie dotrzeć do stolicy w przeciągu zaledwie kilkunastu minut, ale również – a może przede wszystkim – bliskość natury. To właśnie ona może okazać się kluczowa po ciężkim tygodniu pracy, kiedy to weekend będziemy mogli spędzić na wycieczkach rowerowych lub pieszych po lokalnych drogach oraz bezdrożach.

Wszystkie te korzyści jasno pokazują, że mieszkańcy Warszawy i okolic są w pełni usprawiedliwieni jeżeli chodzi o ich niespotykane wręcz zainteresowanie tak Konstancinem-Jeziorną, jak i Willą Tercja oferującą im ogromne wręcz przestrzenie mieszkalne, niejednokrotnie znacznie przekraczające 200 metrów kwadratowych przestrzeni użytkowej, która to pomimo stałych wahań na rynku nieruchomości nieprzerwanie dostępna jest w przystępnej oraz niewygórowanej cenie !

/materiał zewnętrzny/

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.