Marsze niepodległości 11 listopada 2016 w Warszawie

Marsze niepodległości 11 listopada 2016 w Warszawie

11 listopada 2016 roku ulicami Warszawy oficjalnie przejdą trzy marsze niepodległości. Poniżej prezentujemy trasy trasy każdego z przemarszów.

Marsz Niepodległości 2016 #7

marsz-niepodleglosci-trasa-2016
źródło: https://marszniepodleglosci.pl/trasa/

Z ronda Dmowskiego o godzinie 14:00 wyruszy Marsz Niepodległości 2016, którego organizatorami są narodowe stowarzyszenia: Młodzież Wszechpolska i Obóz Narodowo-Radykalny. Pochód przemaszeruje alejami Jerozolimskimi, mostem Poniatowskiego w okolice Stadionu Narodowego. Tam do godziny 19:00 potrwają przemówienia i inne wydarzenia.
Strona wydarzenia


„Za wolność naszą i waszą” – sprzeciw się nacjonalizmowi!
Spotkajmy się 11 listopada na Placu Zamkowym w Warszawie o 15:00 i pokażmy, że nie ma naszej zgody na zawłaszczanie przestrzeni publicznej przez rasistowskie, seksistowskie i ksenofobiczne bojówki, a tym bardziej na dawanie przyzwolenia przez rząd na rozwój i promocję nacjonalistycznych ugrupowań!”

Marsz „Za wolność naszą i waszą” rozpocznie się w piątek 11 listopada br., o 15:00 na Placu Zamkowym, skąd manifestujący przejdą przed gmach Zachęty, a stamtąd na Plac Powstańców Warszawy.
Strona wydarzenia – klik


„KOD Niepodległości”
„11 Listopada to nasze święto. Święto wszystkich Polaków. Pokażemy światu, jak powinien wyglądać nowoczesny patriotyzm, w wolnym i demokratycznym państwie. 98 lat temu, po latach zaborów, Polacy pokazali, że tu jest Polska. Siłami całego społeczeństwa. Dziś – nasza kolej. Nie dajmy zawłaszczyć biało-czerwonej. Nie dajmy odebrać sobie naszego święta. Jeszcze Polska nie zginęła…” – strona Facebook KOD – klik

Marsz zacznie się o 12:30 na placu Narutowicza, skąd ulicami Grójecką i Banacha przejdzie na Pole Mokotowskie.
Oprócz przemówień odbędą się koncerty: Arek Kłusowski, BIG CYC, ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY.
Strona wydarzenia


Inne wydarzenia 11 listopada 2016

Co robić w Warszawie 11 listopada 2016: Święto Niepodległości – klik

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.