Magda Navarrete w Hugonówce

Magda Navarrete w Hugonówce.

W sobotę, 19 października, o godz. 18 w Konstancińskim Domu Kultury, przy ul. Mostowej 15 najlepsi muzycy sceny hiszpańsko- i portugalsko-języcznej we wspólnym spektaklu. Na scenie będą się przeplatały energie wielu wpływów muzycznych, przeróżne rytmy, które ściśle związane są z kulturą iberyjską. Caravana Banda to zespół łączący muzykę flamenco i bałkańską z wpływami latynoskimi to po prostu energetyczna petarda, która absolutnie każdego porwie w rytmiczny wir. Wyjątkowe taniec i głos flamenco Magdy Navarrete, znanej tancerki i wokalistki, czeska orkiestra dęta, międzynarodowy skład wybitnych muzyków. Niesamowita energia i kunszt muzyczny. Wyjątkowa mieszanka hiszpańskiej, bałkańskiej i gypsyjazzowej nuty!

Daj się porwać mieszance hiszpańskich i portugalskich rytmów! Konstanciński Dom Kultury zaprasza w sobotę, 19 października, o godz. 18 na wyjątkowy muzyczno-taneczny spektakl w wykonaniu Magdy Navarrete i zespołu Caravana Banda.

Tętniące energią flamenco, w tle cygańskie trąby, portugalska melancholia fado z dodatkiem latynoskich rytmów – to koncert z okazji 5-lecia szkoły Sollares.

Bilety 60 zł. Szczegóły na konstancinskidomkultury.pl.

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.