Koncert Stanisławy Celińskiej w Empik Junior

Koncert Stanisławy Celińskiej w Empik Junior

19 listopada 2016 roku o godz. 16:00,  w Warszawie odbędzie się wyjątkowy świąteczny koncert Stanisławy Celińskiej. Artystka wykona piosenki ze swojej nowej płyty „Świątecznie” (e-Muzyka) za darmo w salonie Empik Junior.

Po spektakularnym sukcesie albumów „Atramentowa” i „Atramentowa… Suplement” Stanisława Celińska wydała krążek „Świątecznie” (e-Muzyka). Z tej okazji już 19 listopada w warszawskim Empiku Junior odbędzie się wyjątkowy koncert, który wprawi fanów w świąteczny nastrój. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Album „Świątecznie” zawiera wybór kolęd i pastorałek w wyjątkowych aranżacjach Macieja Muraszki. To kolejny wspólny projekt tych artystów. Krążek zawiera nie tylko tradycyjne pieśni, takie jak „Przybieżeli do Betlejem”, „Lulajże Jezuniu”, „Oj maluśki, maluśki” czy „Mości gospodarzu”, ale także piękną pastorałkę Ernesta Brylla „Kiedyż to wzejdziesz gwiazdo niebieska”, a także dwie świąteczne piosenki, specjalnie napisane i skomponowane na tę okazję przez duet Celińska/Muraszko. Twórcom bardzo zależało na tym, by słuchając tej płyty, każdy – sam lub z całą rodziną czy przyjaciółmi – mógł zaśpiewać lub zanucić te utwory. Niepowtarzalną okazją do wspólnej próby będzie listopadowy koncert w Empiku.

Stanisława Celińska – aktorka filmowa i teatralna. Laureatka wielu prestiżowych nagród, m.in.: Złoty Medal Gloria Artis – Zasłużony Kulturze (2011), tylko w 2016 roku otrzymała Wielką Nagrodę XIV Festiwalu „Dwa Teatry” w Sopocie, Nagrodę Specjalną „Diament Trójki” dla twórcy z wybitnym talentem, za wybitne i niezapomniane kreacje aktorskie w teatrze, także Polskiego Radia oraz w filmie i telewizji; za sceniczny dramatyzm i komediową werwę; za artystyczną odwagę, siłę i wierność sobie; za dobitne „Uśmiechnij się”, liryczną „Nową Warszawę” i osobistą „Atramentową”.


Miejsce: Empik Junior
19 listopada 2016, godz. 16:00

Warszawa, ul. Marszałkowska 116/122

Wstęp wolny

źródło: materiały prasowe

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.