Instaxowe Mikołajki, czyli śniadanie dla dzieci z Tomkiem Sikorą

Instaxowe Mikołajki, czyli śniadanie dla dzieci z Tomkiem Sikorą.
„Zrób prezent, zrób portret!”

Zapraszamy najmłodszych miłośników fotografii wraz z opiekunami na warsztaty portretowo-mikołajkowe z Tomkiem Sikorą, które odbędą się 10 grudnia 2017 roku w warszawskim barze Studio. Wydarzenie odbywa się w ramach Wszyscy Jesteśmy Fotografami vol. 8

Warsztaty będą okazją do bliższego poznania jednego z najciekawszych polskich fotografów, ale także zmierzenia się ze sztuką portretu. 

Zachęcamy do zabawy KOLOREM! Im bardziej kolorowy strój tym lepiej! Możecie stać się bohaterem bajki lub całkowicie wymyśloną postacią. Na miejscu będą też farbki do malowania buzi. Wszystko zależy od Was. 

Specjalnie dla uczestników warsztatów zbudujemy studio fotograficzne. W ramach spotkania Tomek Sikora wykona dzieciom portret, a następnie to same dzieci pod okiem Mistrza wykonają portrety swoim opiekunom. 

Na warsztatach wykorzystamy aparaty Instax!

10 grudnia 2017

Plan warsztatów: 

10:00-11:00 wspólne śniadanie z Tomkiem Sikorą
11:00-12:30 portrety dzieci
12:30-14:00 portrety dorosłych

Wiek dzieci: 7-12 lat. Udział w warsztatach jest bezpłatny. 

Liczba miejsc: 10 dzieci + 10 opiekunów

Rekrutacja: Prosimy przysłać mail na adres info@wszyscyjestesmyfotografami.pl wraz ze zdjęciem wykonanym przez młodego miłośnika fotografii, które opowiada o jego ulubionym kolorze. Najciekawsze zdjęcia wybierze Tomek Sikora! Prosimy podać w zgłoszeniu imię, nazwisko i telefon kontaktowy. Na zgłoszenia czekamy do 4 grudnia. 

https://www.facebook.com/events/155829205032390/

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.