Indyjski Magiczny Ogród Muzyczny

Indyjski Magiczny Ogród Muzyczny.

19 marca 2017 roku odbędzie się na spotkanie muzyczne z kulturą Indii dla rodzin z dziećmi w wieku 6-10 lat do PROMu Kultury Saska Kępa.

Olśniewające kolorami, pachnące przyprawami, dźwięczące sitarem i tablą, baśniowe Indie od wieków fascynowały podróżników, a i dzisiaj ściągają ciekawskich z całego świata.

W naszym niezwykłym ogrodzie zbliżymy się do nich poprzez baśnie, muzykę i taniec. Bajki to z pewnością dobry trop, być może to one właśnie przyciągają nas do tego pięknego kraju. Opowiadają o książętach zaklętych w zwierzęta, o słoniach, tygrysach, o maharadżach, braminach, losach zwykłych ludzi. W naszej magicznej podróży do Indii towarzyszyć nam będą wizualizacje Kolor Kolektyw, Magdalena Niernsee – tancerka khatak , muzycy: Sebastian Wielądek (flet bansurii, tampura), Bart Pałyga (sarangi, śpiew gardłowy), Janek Kubek (bębny indjskie) oraz prowadząca spotkanie Natalia Leszczyńska.

godz. 10:30

godz. 12:00

Bilety w cenie 10 zł zarówno dla dzieci jak i dorosłych dostępne są w systemie www.ebilet.pl, w punktach sprzedaży eBiletu oraz w Promie Kultury Saska Kępa – adres 03-973 Warszawa, ul. Brukselska 23 od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 – 18.00 oraz w dniu koncertu.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.