Grające Podwórka – Bardzo Duży Dom

UDOSTĘPNIJ

Grające Podwórka – Bardzo Duży Dom.

Grające Podwórka to cykl letnich koncertów w przestrzeni bielańskich podwórek. Przyjeżdżamy z muzyką pod Wasze okna.

Przed koncertami zaprosimy mieszkańców Bielan do wzięcia udziału w działaniach animacyjnych. Zachęcimy do spojrzenia na podwórka z innej perspektywy, zatrzymania się na chwilę w biegu codziennych spraw, do poznania nowego sąsiada, czy sąsiadki i… przygotujemy się do koncertu!

29 czerwca 2019, godz. 19:30

ulica Renesansowa 19, Bielany

FB-klik
Serdecznie zapraszamy w wybrane wakacyjne piątki i soboty!

Zespół Bardzo Duży Dom narodził się we wrześniu 2016 r. w ramach realizowanego przez Teatr Baj, w partnerstwie ze Stowarzyszeniem Pedagogów Teatru, projektu „Podwórza”. Rozmowy i spotkania z mieszkańcami zaowocowały wtedy pierwszymi piosenkami o marzeniach, doświadczeniach i fantazjach snutych na warszawskiej Pradze. W kwietniu 2017 r. Ewa Piotrowska, dyrektor Teatru Baj, podjęła decyzję o utrwaleniu piosenek na płycie. I tak zaczęła się praca nad „Prognozą pogody”. BDD spędził długie wieczory w budynku przy ul. Jagiellońskiej 28 grając, komponując, śpiewając, a w międzyczasie biegając z instrumentami po krętych schodach Teatru. Od tego czasu regularnie koncertuje na podwórkach, skwerach i w kameralnych salach widowiskowych. Aktorzy i animatorzy, którzy tworzą zespół nawiązują bezpośrednią relację z widzami, szczególnie uśmiechając się do dzieci.

Szczegółowe informacje o członkach Zespołu i przykładowe piosenki do odsłuchania/pobrania można znaleźć na stronie: https://teatrbaj.pl/bardzo-duzy-dom/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.