Gelato Festival Warszawa

Gelato Festival Warszawa.

W dniach 22-23 czerwca 2017 roku odbędzie się VIII edycja Gelato Festival. To najważniejszym wydarzeniem w świecie lodów po włosku. To konkurs w skali europejskiej, w którym nagradzani są najlepsi włoscy i zagraniczni producenci lodów oraz smaki, które stworzyli specjalnie na tę okazję. To Festiwal “na kółkach”, który w lecie objeżdża całe Włochy i inne kraje Europy, z bagażem swojej wykwintności, z radością, doświadczeniami kulinarnymi, kulturą… Wszystko to na pokładzie trzech food trucków – prawdziwych symboli Festiwalu: „Buontalenti” – laboratorium; „Ruggeri” – miejsce degustacji lodów, „Caterina De’Medici” – scena imprez i degustacji.

Głosy jurorów ekspertów i publiczności zadecydują o tym, kto zostanie zwycięzcą poszczególnych etapów oraz kto przejdzie do europejskiego finału i go wygra. Z miasta do miasta, podczas trwania Festiwalu, będą przemieszczać się bohaterzy imprez – najznakomitsi szefowie kuchni, mistrzowie lodziarscy oraz prestiżowe firmy z branży lodziarskiej – którzy pozwolą wam poznać fantastyczny świat lodów po włosku. Zostań jurorem w głosowaniu publiczności, spróbuj lodów o niepowtarzalnych smakach dużo wcześniej niż inni.

Bilet wstępu (do nabycia w kasie Festiwalu lub online) upoważnia do degustacji lodów (16 smaków biorących udział w konkursie, 10 smaków specjalnych i 6 smoothies), do uczestnictwa we wszystkich warsztatach, grach i zabawach oraz – co najważniejsze – do głosowania na Twój ulubiony smak!

PLAC PRZY TORWARZE / WARSZAWA / 22 – 25 CZERWCA 2017 / godz. 12.00 – 20.00 – Dowiedz się więcej: http://www.gelatofestival.it/pl/festival

ul. Łazienkowska 6a

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.