Dzień Dziecka w Galerii Młociny

UDOSTĘPNIJ
  •  
  •  
  •  
  •  

Dzień Dziecka w Galerii Młociny.

Nie macie planów na Dzień Dziecka? To dobrze się składa, bo ten dzień my zaplanowaliśmy za Was… Oczywiście w Galerii Młociny.
Zapraszamy i małych, i dużych na świętowanie pełne dobrej zabawy i jeszcze większej ilości uśmiechu. Szczególnie że u nas Dzień Dziecka może trwać niemal bez końca.
Zobaczcie, co w Galerii Młociny zaplanowaliśmy z tej okazji!

1.06 – zagości u nas Hotel Transylwania, a wraz z nim niezwykłe eventy filmowe! Będziecie mogli zmienić się nie do poznania w Gabinecie Transformacji Frankensteina, Zamek Krzywych Zwierciadeł pokaże Wam Wasze nowe oblicza, a Potworny Twister z Draculą da Wam popalić… nagrodami.
Oczywiście nie zabraknie też wielu okazji, by zrobić sobie fotki z bohaterami filmu, co z pewnością będzie fantastyczną pamiątką na lata!

2.06 – w Galerii Młociny będzie dziko, a wszystko to za sprawą filmu „Sekretne Życie Zwierząt”. Nic nie stanie nam na przeszkodzie, by dobrze się bawić – nawet niedziela bez handlu, dlatego zapraszamy do naszej strefy gastronomiczno-rozrywkowej.
I to zapraszamy nie byle jak, bo z Waszymi mniej i bardziej futrzastymi przyjaciółmi. Do Waszej dyspozycji oddamy behawiorystę zwierzęcego, weterynarza, a nawet bezpłatne SPA dla psiaków.

Nie zapominamy o atrakcjach dla dzieci. Te będą mogły nie tylko pstryknąć sobie fotkę z bohaterami filmu „Sekretne Życie Zwierząt”, ale też wyszaleć się na Psotnym Torze Przeszkód. Oczywiście nie obędzie się bez konkursu z nagrodami, w którym sprawdzimy dziecięcą wiedzą o zwierzętach.
Komu rozrywek nigdy dość, niech koniecznie szuka wzrokiem naszego Maxobusa – jedynego takiego autobusu, który ma ogon i jest chętny, by zabrać Was na wycieczkę!
Podczas tego dnia odbędzie się również zbiórka na rzecz schronisk. Dlatego zapraszamy do wielkiej michy, do której będzie można dorzucić swoje 3 grosze i pomóc zwierzakom!

1-2.06 – wolny czas wolicie spędzać na świeżym powietrzu? Rozruszamy wszystkich chętnych w miasteczku rowerowym, gdzie będziecie mogli liczyć na super jazdę! Na torze, który czekać będzie na Was na zewnątrz (tzw. Pumptrack), zobaczycie połączenie jazdy rowerem i treningu. Kto znajdzie chęci, może spróbować swoich sił pod czujnym okiem instruktora. Z kolei młodsi cykliści też mogą liczyć na dobrą zabawę pełną klaunów, szczudlarzy i pysznych słodkości.

Ponadto, w miasteczku pojawi się gość specjalny – Krystian Herba – który specjalizuje się w trialu rowerowym i jest aż 5-krotnym rekordzistą w zdobywaniu budynków, skacząc rowerem… po schodach!
To wciąż nie koniec! Dla nieco większych miłośników dwóch kółek mamy strefę COOL z leżakami, muzyką i porcją dobrych filmów. Pomożemy Wam też przygotować się do sezonu rowerowego w specjalnej strefie pełnej specjalistów z GoSport.

Gotowi na powrót do przeszłości? To świetnie, bo od 1 do 8 dnia czerwca w Galerii Młociny możecie korzystać ze specjalnej strefy Gier Retro na piętrze +1. Ci, którzy klimat Commodore czy Atari pamiętają osobiście, będą mogli wrócić do czasów młodości. Ci z kolei, dla których takie urządzanie to bardziej muzealne eksponaty, będą mogli zrozumieć ich magię!
Jednego jesteśmy pewni – taka rozrywka połączy wszystkie pokolenia.

Harmonogram:
12:00, 12:45, 13:30, 14:15, 15:00, 15:45, 16:30, 17:15, 18:00 – przejażdżka MAXOBUSEM
11:15-17:30 – ZOSTAŃ PSOFESOREM! – pełen nagród konkurs wiedzy na temat zwierzaków domowych (konkursy główne: 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00)
12:00-13:00 – spotkania z behawiorystą zwierzęcym
13:00-15:00 – darmowe porady lekarza weterynarii
13:00-15:00 – darmowe SPA dla psiaków

FB-klik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.