Co Jest Grane Festival 2022 – Woman’s Voices Edition

Co Jest Grane Festival 2022

Co Jest Grane Festival wraca po dwuletniej przerwie – ulubiony miejski festiwal w wersji Woman’s Voices Edition już 17 i 18 czerwca 2022 roku w Warszawie!

Topowi artyści, 10 wspaniałych koncertów w ciągu 2 dni, swobodna piknikowa atmosfera, festiwalowe spotkania i rozmowy, moc propozycji familijnych dla rodzin z dziećmi, a także najlepsze foodtrucki z kuchnią z całego świata – to atrakcje tegorocznej edycji Co Jest Grane Festival. Women’s Voices Edition. Ulubiony festiwal miejski odbędzie się w dniach 17 i 18 czerwca 2022 r. w Łazienkach Królewskich w Warszawie przy ul. Myśliwieckiej 1.

W tym roku Co Jest Grane Festival zyska nową odsłonę jako Women’s Voices Edition. Stery zarówno na scenie, jak i poza nią w większości przejmą kobiety. Choć nie zabraknie znanych męskich twórców, to całość festiwalu – począwszy od wyboru repertuaru, scenografii, aż po finałowy koncert „Women’s Voices Kolektyw”, znajdzie się w rękach wyjątkowych artystek.
 
Po dwuletniej pandemicznej przerwie festiwal Co Jest Grane wraca w wersji dostosowanej do tego, co dzieje się aktualnie w polskim popie, czyli jako Women’s Voices Edition. To kobiety nadadzą ton całej imprezie, zaproszą też męską część line-upu oraz dodatkowych gości. A wszystko odbędzie się w wyjątkowo piknikowej i relaksującej atmosferze, w nowej lokalizacji festiwalu, czyli w Łazienkach Królewskich w Warszawie – mówią organizatorzy wydarzenia Anna Pruszyńska, dyrektor produkcji eventów i Jacek Zmiczerewski, dyrektor rozwoju biznesu eventów z Agory.
 
Pierwszymi gwiazdami, które zapowiedziały występ na festiwalu, są: Brodka, Daria Zawiałow, Maria Peszek, Zalewski, Igo, Natalia Przybysz, Karaś/Rogucki i inni. Ale to nie koniec muzycznych niespodzianek – organizatorzy festiwalu kolejne karty odkryją jeszcze przed majówką.
 
Tegoroczny Co Jest Grane Festival. Women’s Voices Edition, tak jak poprzednie edycje, będzie miał piknikowy i międzypokoleniowy charakter. Na odwiedzających w każdym wieku czekają koncerty gwiazd polskiej sceny muzycznej, świetne jedzenie z różnych stron świata, a także niezliczone atrakcje dla dzieci i dorosłych. Dodatkowo, w festiwalowej strefie spotkań pod hasłem „BE BRAVE” potrwają rozmowy z artystkami i artystami m.in. o odwadze i byciu sobą.
 
Wszystko to zapowiada najbardziej familijny czerwcowy festiwal w Warszawie. A jednocześnie Co Jest Grane Festival. Women’s Voices Edition ma szansę stać się idealnym sposobem na relaks i miłe spędzenie czasu w pięknych okolicznościach przyrody Łazienek Królewskich dla wszystkich, którzy długi weekend spędzą w stolicy.
 
Bilety na Co Jest Grane Festival. Women’s Voices Edition można już kupić na: eBilet.pl, Going.pl oraz Empik Bilety.
Dzieci do lat 5 wchodzą na teren festiwalu bezpłatnie.
 
Tegorocznej edycji festiwalu patronuje Answear.com – sklep internetowy z ofertą topowych modowych marek. W ciągu 10 lat działalności Answear zyskał międzynarodowy zasięg i zdobył zaufanie tysięcy klientek i klientów, inicjował też projekty wspierające młode talenty w branży modowej oraz akcje charytatywne. W swoich działaniach pragnie skupić się jeszcze mocniej na kobietach. Marka wierzy w ich siłę, podziwia odwagę, dopinguje do zmian, łamania schematów i walki: o siebie, swoje życie i lepsze jutro.  
 
Organizatorzy Co Jest Grane Festival. Women’s Voices Edition: Agora S.A. i Wyborcza.pl
Partner główny: Answear.com
Sponsor: Perła Browary Lubelskie
Partner merytoryczny: Stowarzyszenie Autorów ZAiKS
 
Aktualne informacje o festiwalu publikowane są na: https://www.facebook.com/cojestgrane24festival 
Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.