Blue City rozbłysnęło na święta

Od kilku dni w Blue City panuje świąteczny nastrój. Bożonarodzeniową iluminację tworzy kilkadziesiąt specjalnie zaprojektowanych elementów i dwieście tysięcy energooszczędnych świateł LED!

Wnętrza Blue City nabrały wyjątkowego, magicznego i baśniowego charakteru. Wszystko za sprawą nowej świątecznej dekoracji, której głównym motywem są krasnoludki.

W przestronnym atrium, na podwieszanych elementach dekoracyjnych, widać zastępy skrzatów w ferworze przygotowań do nadchodzącego Bożego Narodzenia. Świąteczne obowiązki wypełniają z humorem i swadą, znajdując czas na wesołą zabawę. Sześciu z nich dekoruje bombkami i girlandami dziewięciometrową świetlistą choinkę. Inni ze zręcznością akrobatów zawieszają złote gwiazdy, ogromne bombki i bogato zdobione, iluminowane wieńce.

– Nowa dekoracja świąteczna jest elementem metamorfozy, którą w tym roku przechodzi Blue City. Mamy nowe sklepy, nowe restauracje, nową rozrywkę i nową dekorację świąteczną. Bardzo zależało nam na tym, by świąteczna scenografia stworzyła przyjazną, wesołą i przede wszystkim przepełnioną gwiazdkową atmosferą przestrzeń. Mam nadzieję, że nowe iluminowane dekoracje pozwolą zarówno małym, jak i tym trochę większym gościom naszego Centrum i przenieść się wprost do barwnego, beztroskiego i magicznego świata baśni – mówi Yoram Reshem, dyrektor generalny Blue City.
Najmłodsi goście Blue City, którzy zapragną poznać bliżej wesołych krasnali, mogą to zrobić na znajdującej się na poziomie drugim Blue City błękitnej wyspie z siedziskiem. A kiedy będą bawić się wśród bombek, u stóp całkiem rosłej postaci krasnoludka, zmęczeni przedświątecznymi obowiązkami rodzice, będą mogli przysiąść na kanapie otoczonej śnieżnymi zaspami.


Nowa świąteczna dekoracja w Blue City jest utrzymana w kolorystyce identyfikacji wizualnej Centrum, czyli połączenia niebieskich tonów z ciepłymi odcieniami oranżu oraz złota. Projektanci iluminacji z firmy Multidekor, wykorzystali tę kolorystykę do wykreowania prawdziwie gwiazdkowego nastroju. Ale to nie koniec rozwiązań szytych na miarę.

– Figury krasnali, z których duża część jest ruchoma, zostały wykonane ręcznie. Ślad ludzkiej ręki jest coraz bardziej ceniony we wzornictwie, podobnie jak staranność wykonania i materiały najwyższej jakości – zauważa Mariusz Gagatko z Multidekor.
Nowa dekoracja świąteczna dla Blue City powstała w jednym z największych i najnowocześniejszych parków produkcji iluminacji w Europie i wykonana jest wyłącznie z energooszczędnych diod LED.

źródło: materiały prasowe

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.