Bielańskie granie na pożegnanie lata 2020

Bielańskie granie na pożegnanie lata 2020

5 września zapraszamy na muzyczną sobotę na Bielanach. Zagrają Sami Harb, Agata Nizińska (gościnnie) i Skubas.

Oprócz koncertów zapraszamy do stref tematycznych: kultura, sport i strefa foodtrucków.

Kilka słów o artystach:

Sami Harb, ma 31 lat i pochodzi z New Jersey, USA. Mieszka w Warszawie. W USA zdobył dyplom z psychologii, pracując nad swoją karierą muzyczną, występując w musicalach i pokazach talentów. Po ukończeniu studiów wyruszył w podróż, aby zdobyć więcej doświadczenia i wiedzy o ludziach. Po kilku latach zwiedzania USA, zdecydował się dołączyć do brata w Sopocie. Po 7 miesiącach koncertów na żywo i poszukiwaniach swojego powołania, postanowił przeprowadzić się do Warszawy i zostać nauczycielem języka angielskiego dla młodego pokolenia, jednocześnie występując w klubach i różnych miejscach muzycznych. Podczas nauczycielskiej przygody, został zaproszony do The Voice Of Poland przez samego Tomasza Kammela. Obecnie jest uczestnikiem „Czwórki” na Polsacie.

Skubas, artysta który stworzył jedną z piękniejszych polskich piosenek miłosnych o braku miłości.
W swojej twórczości podróżuje w głąb ludzkich doświadczeń. Bez zbędnych upiększeń dotyka tematów, w których każdy słuchacz może odnaleźć cząstkę siebie. Wszystko to w akompaniamencie czasem czułych i delikatnych, czasem mrocznych, brudnych, niemal grunge’owych kompozycji.

Kiedyś znany głównie na scenie klubowej, szerszej publiczności dał się poznać dzięki wydanemu w 2012 autorskiemu albumowi „Wilczełyko”. Na swojej drugiej płycie – „Brzask” zaprezentował się już jako artysta kompletny.

Od czasu debiutu Skubas zagrał kilka tras koncertowych i wystąpił na najważniejszych polskich festiwalach (m.in. Open’er, Orange Warsaw Festival, Jarocin, Przystanek Woodstock). Brał również udział w takich projektach jak Męskie Granie Orkiestra, Obywatel GC v.2.0 czy Europejski Stadion Kultury.

5 września 2020, godz. 17:00-21:00

Miejsce: Teren zieleni obok Metra Słodowiec

Wstęp wolny

UWAGA: Liczba miejsc w strefie koncertowej ograniczona.

FB-klik

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.