Bal Francuski 2018

Bal Francuski 2018.

W piątek 13-go lipca 2018 roku atmosfera francuskiego święta zawita do Warszawy. Sympatycy Francji i wszystkiego co się z nią kojarzy: dobrego wina, kuchni i muzyki będą mogli wziąć udział w Balu Francuskim z okazji „Święta 14 lipca”. Wydarzenie organizowane jest przez Francusko-Polską Izbę Gospodarczą już po raz trzynasty. Bal odbędzie się w ogrodach restauracji Endorfina, przy ul. Foksal 2. Początek o godzinie 19:00.

Bal Francuski już na stałe wpisał się w kalendarz letnich imprez w Warszawie. Wydarzenie cieszy się niesłabnącą popularnością, nie tylko wśród Francuzów mieszkających w naszym kraju, ale również wśród Polaków. Na gości czekać będą wyborne dania kuchni francuskiej, wina i szampan, a także doskonałe koktajle przygotowane przez partnerów wydarzenia. Na miejscu będzie można spróbować swoich sił w grze w bule, a także zobaczyć pokaz barmański. Gdy tylko rozlegną się pierwsze dźwięki muzyki parkiet, jak co roku, zapełni się bawiącymi. Na wszystkich gości czekać będą wyjątkowe, francuskie prezenty.

Bal Francuski stał się już tradycją. Wielu sympatyków Francji, dobrej kuchni i wina uczestniczy rokrocznie w tym wydarzeniu. Jest to bowiem wyjątkowe święto. Z jednej strony sceneria prawdziwego balu, a z drugiej wyjątkowa atmosfera zabawy, swobody i wspólnej celebracji – tak jak ma to miejsce na podobnych balach organizowanych w całej Francji, – mówi Mariusz Kielich, Kierownik ds. Komunikacji Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej.

W programie:

  • bufet z gorącymi i zimnymi daniami kuchni francuskiej
  • open bar, a w nim: wina, drinki, napoje bezalkoholowe
  • konkursy z atrakcyjnymi nagrodami
  • pokazy barmańskie
  • gra w bule 
  • zabawa taneczna
  • prezenty dla wszystkich uczestników

Bilety dostępne są w sprzedaży on-line na stronie www.ccifp.pl. Cena biletu zawierająca wejście, bufet, open bar, nagrody i zabawę przy muzyce, wynosi 150 zł w przedsprzedaży i 170 zł w dniu wydarzenia (on-line lub przed wejściem na wydarzenie).
Ilość biletów jest ograniczona.

źródło: materiały prasowe

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.