5 najlepszych cukierni w Warszawie

(Od lewej: Smaki Warszawy, Czekolada Cafe, Odette)

Najlepsze cukiernie w Warszawie

Lista pięciu najlepszych cukierni w Warszawie. Tu kupicie smaczne ciasta, torty, ciasteczka oraz pączki. Sprawdźcie nasza listę miejsc z najsmaczniejszymi wypiekami w stolicy.

Cukiernia Smaki Warszawy

Cukiernia powstała przy restauracji o tej samej nazwie w 2005 roku. Od początku istnienia wyróżnia się doskonałymi tortami bezowymi i niebanalnymi połączeniami słodkich smaków z orientalnymi przyprawami.

Adres: ul. Żurawia 47/49

https://www.facebook.com/pg/AdminSmakiWarszawy/


Odette

Ta powstała w 2015 roku cukiernia to mała galeria sztuki cukierniczej.
Każdy z wyrobów cukierniczych wyróżnia się wyglądem i smakiem.
Nieoczywiste połączenia smaków zadowolą najbardziej wybrednych smakoszy.

Adres: ul. Górskiego 6/7 oraz Twarda 4

http://www.odette.pl/


Lukullus

Cukiernia założona w 1946 roku na Pradze przez Jana Dynowskiego mistrza czekolady w fabryce Wedla. Cukiernia stawia na jakość i wszystkie produkty w swoim składzie zawierają masło a nie margarynę. W Warszawie znajduje się osiem cukierni.

Adres: ul. Mokotowska 52a oraz Chmielna 32

http://cukiernialukullus.pl/home/


Cukiernia Stary Dom

Cukiernia powstała w 2012 roku. W ofercie tradycyjne polskie wypieki. „Cukiernicy sami kandyzują owoce, używają jedynie prawdziwego masła, najświeższych serów i domowych konfitur. Torty i ciasta traktowane są jak prawdziwe dzieła sztuki dekorowane sezonowymi owocami i płatkami jadalnych kwiatów.” – Cukiernia Stary Dom.

Adres: ul Puławska 104

http://www.cukierniastarydom.pl/


Czekolada Cafe

Atelier deserów doskonałych i urocza kawiarnia, w której słodycz nieustannie przecina się z wyrazistą nutą czekolady Barry Callebaut. Miejsce idealne o każdej porze dnia na kawę, spotkanie biznesowe, imprezę integracyjną lub przyjęcie rodzinne. Choć króluje tu kawa, czekolada i nowatorskie, wyrabiane na miejscu ciasta i desery, serwujemy tu także pożywne przekąski, śniadania i koktajle. Bazując na pasji i doświadczeniu Mistrza Czekolady Michała Iwaniuka, zespół cukierników przygotowuje zniewalające zmysły torty, ciasta i desery.

Adres: ul. Komitetu Obrony Robotników 24

https://www.facebook.com/pg/czekoladacafe/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.