11. Festiwal Grand OFF – Najlepsze Niezależne Krótkie Filmy Świata

11. Festiwal Grand OFF.

Festiwal Grand OFF to najważniejsze wydarzenie w Polsce oraz jedna z największych w świecie inicjatyw promujących kino niezależne. 

Pokazy wszystkich pretendujących do statuetki Grand OFF filmów odbędą się w auli Akademii Sztuk Pięknych mieszczącej się przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 37/39 w Warszawie.

Plan kilkudniowych projekcji obejmie 57 filmów, z których 11 odbierze nagrody za najlepszy scenariusz, reżyserię, zdjęcia, montaż, scenografię, dla najlepszej aktorki i aktora, za fabułę, film dokumentalny, animację i najlepszy film Polski. Szeroki wachlarz pozycji dostarczy wielkich emocji każdemu nawet najbardziej wymagającemu widzowi.

Festiwalowi towarzyszą wystawy nawiązujące do największych sukcesów polskiej kinematografii. Realizacja wystaw była możliwa dzięki Polskiemu Instytutowi Sztuki Filmowej, Filmoteki Narodowej we współpracy z wieloma instytucjami i studiami filmowymi: Kadr, Zebra, Tor, a także CRF, Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej MANGGHA i Muzeum Kinematografii w Łodzi.

Celem Festiwalu jest nagrodzenie wybitnych i wyjątkowych niezależnych produkcji filmowych. Realizację tego celu zapewnia skrupulatny proces nominacji zgłoszonych produkcji przez członków Kapituły Grand OFF.


Kiedy: 27 listopada – 02 grudnia 2017 roku.

Miejsce: Akademia Sztuk Pięknych, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 37/39 w Warszawie. 

Wstęp wolny.

źródło: materiały prasowe

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.