Czekoladowy Weekend w Fabryce Czekolady 2017

Czekoladowy Weekend w Fabryce Czekolady 2017.

W dniach 9-10 grudnia 2017 roku po raz kolejny w Fabryce Czekolady E. Wedel odbędzie się Czekoladowy Weekend.

O wydarzeniu

Podczas wydarzenia Zwiedzający będą mogli dowiedzieć się i zobaczyć, w jaki sposób powstaje najlepsza wedlowska czekolada. Będzie można też podejrzeć, jak są tworzone czekoladowe dzieła sztuki w Pracowni Rarytasów, pod czujnym okiem Maestro Czekolady E.Wedel Janusza Profusa. A to nie koniec niespodzianek! W Fabryce będzie można zobaczyć czekoladowe rzeźby, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia i skosztować najlepszych produktów E.Wedel!

Atrakcje

Czekoladowa Witryna
To wedlowskie okno na Warszawę. W witrynie regularnie pojawiają się okolicznościowe, czekoladowe ekspozycje wykonane w Pracowni Rarytasów E.Wedel. To piękne dekoracje, które zachwycają wszystkich przechodniów i Gości Fabryki. Podczas tegorocznej edycji w witrynie będzie można zobaczyć ręcznie malowane czekoladowe bombki.

Pracownia Rarytasów
To wyjątkowe miejsce w fabryce E.Wedel, w którym powstają ręcznie robione czekoladowe dzieła sztuki. Tutaj są także ręcznie dekorowane Torciki Wedlowskie. Podczas zwiedzania będzie można obserwować mistrzowska pracę wedlowskich cukierników w Pracowni.

Galeria rzeźb z czekolady
To prawdziwa wystawa czekoladowej sztuki, pełna eksponatów wykonanych pod czujnym okiem Maestro Czekolady E.Wedel Janusza Profusa i Joanny Klimas-Profus. Obejrzeć tu można wystawę rzeźb wykonanych z czekolady oraz makietę czekoladowego miasta.

Gabinet Jana Wedla
To miejsce, które w przeszłości pełniło funkcję gabinetu Jana Wedla. Tutaj dowiedzieć się można szczegółów dotyczących historii marki, ciekawostek o jej założycielach i działalności firmy na przestrzeni ponad 160 lat.

Linia Venus
To prawdopodobnie najnowocześniejsza linia produkcji czekolad w Europie. To na tej linii są tworzone czekolady E.Wedel dystrybuowane na cały świat. Zwiedzający zobaczą, jak jest produkowana i dowiedzą się, jak powstaje od ziarna kakaowca do pełnej tabliczki.


9-10 grudnia 2017, godz. 9:00-18:00

Miejsce: Fabryka Czekolady E.Wedel ul. Zamoyskiego 28/30 (wejście od ul. Lubelskiej)

Wstęp: Bezpłatna rejestracja rozpocznie się 29 listopada 2017 roku – klik – o godzinie 10:00 – klik

Uwaga: Dana osoba może dokonać tylko jednej rejestracji i jednej rezerwacji biletów na jeden
konkretny dzień i godzinę, dla max. 4 osób. 

WED_Czekoladowy Weekend w Wedlu_Regulamin zwiedzania_PDF

Liczba miejsc ograniczona.

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.