Ziołowe sposoby na przeziębienie

W sobotę, 1 grudnia 2018 zapraszamy do Pijalni Ziół Dar Natury na wykład Ziołowe sposoby na przeziębienie.

Ostatnio gościliśmy Was na wykładzie o wzmacnianiu odporności, a już 1 grudnia podzielimy się z Wami wiedzą o ziołach, które poprzez swoje działanie pomagają zwalczyć przeziębienie i grypę.

PRZEZIĘBIENIE I GRYPA
Zanim powstały koncerny farmaceutyczne i wyspecjalizowane produkty medyczne, walka z chorobą przede wszystkim opierała się na tradycyjnych recepturach roślinnych. Wiele roślin, także tych rosnących w Polsce, wykazuje działanie rozgrzewające, napotne i wzmacniające, co jest kluczowe w walce z wirusami. Dawniej wiedza o tych ziołach, przekazywana była z pokolenia na pokolenie, dziś trochę zapomniana, za to poparta została badaniami naukowymi, które potwierdzają ich skuteczność. Wykorzystanie tych ziół w terapii nie jest skomplikowane, ani kosztowne, a same zioła są łatwo dostępne. Dlaczego więc nie skorzystać z tych naturalnych metod następnym razem gdy dopadnie nas choroba? Na nszym wykładzie dowiesz się, jak w domowym zaciszu przygotować te ziołowe lekarstwa.

Wykład odbędzie się w sobotę 1 grudnia 2018 o 12:00, 14:00 i 16:00 (do wyboru).
Wykład będzie trwał około 45 minut.

FB-klik

Udział w spotkaniu jest bezpłatny!

Ostatnio prosiliśmy Was o zapisywanie się na wykład, jednak zdecydowanie bardziej polubiliśmy formę otwartą i tym razem zapraszamy wszystkich bez konieczności rezerwacji miejsc.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.