Ziołowe sposoby na przeziębienie

W sobotę, 1 grudnia 2018 zapraszamy do Pijalni Ziół Dar Natury na wykład Ziołowe sposoby na przeziębienie.

Ostatnio gościliśmy Was na wykładzie o wzmacnianiu odporności, a już 1 grudnia podzielimy się z Wami wiedzą o ziołach, które poprzez swoje działanie pomagają zwalczyć przeziębienie i grypę.

PRZEZIĘBIENIE I GRYPA
Zanim powstały koncerny farmaceutyczne i wyspecjalizowane produkty medyczne, walka z chorobą przede wszystkim opierała się na tradycyjnych recepturach roślinnych. Wiele roślin, także tych rosnących w Polsce, wykazuje działanie rozgrzewające, napotne i wzmacniające, co jest kluczowe w walce z wirusami. Dawniej wiedza o tych ziołach, przekazywana była z pokolenia na pokolenie, dziś trochę zapomniana, za to poparta została badaniami naukowymi, które potwierdzają ich skuteczność. Wykorzystanie tych ziół w terapii nie jest skomplikowane, ani kosztowne, a same zioła są łatwo dostępne. Dlaczego więc nie skorzystać z tych naturalnych metod następnym razem gdy dopadnie nas choroba? Na nszym wykładzie dowiesz się, jak w domowym zaciszu przygotować te ziołowe lekarstwa.

Wykład odbędzie się w sobotę 1 grudnia 2018 o 12:00, 14:00 i 16:00 (do wyboru).
Wykład będzie trwał około 45 minut.

FB-klik

Udział w spotkaniu jest bezpłatny!

Ostatnio prosiliśmy Was o zapisywanie się na wykład, jednak zdecydowanie bardziej polubiliśmy formę otwartą i tym razem zapraszamy wszystkich bez konieczności rezerwacji miejsc.

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.