Zgromadzenia publiczne, przemarsze i biegi weekend 13-14 października 2018

Pałac Kultury i Nauki

Zgromadzenia publiczne, przemarsze i biegi weekend 13-14 października 2018.

Przed nami sportowy weekend, 13-14 października, w południowo-wschodniej Warszawie. Na ulicach Rembertowa i Wawra pojawią się biegacze i cykliści. Będą zmiany w ruchu drogowym i komunikacji miejskiej.

RUNBERTÓW – dla Niepodległej

W sobotę, 13 października, o godz. 12.15 wystartuje bieg RUNBERTÓW – dla Niepodległej. Dla biegaczy na dystansie 5 km start i meta będą na placu apelowym Akademii Sztuki Wojennej, przy al. gen. A. Chruściela „Montera” 103. Trasa biegu prowadzić będzie ulicami: al. gen. A. Chruściela „Montera”, Bombardierów, Zawodową, Kadrową, Magenta, Listonoszy, Kamaszniczą, Jerzego, Pacholęcą, Kadrową i dalej w kierunku Akademii Obrony Narodowej do al. gen. A. Chruściela „Montera” i mety. Możliwe są zmiany w ruchu a autobusy linii 115, 143, 196 oraz 199 mogą zostać skierowane na trasy objazdowe.

Bieg z Radością
W niedzielę, 14 października, na ulicach Wawra odbędzie się Bieg z Radością. Start biegu zaplanowany został na godz. 10.00. Uczestnicy przebiegną trasą prowadzącą ulicami Zagajnikową, Mrówczą i Mozaikową. Zakończenie imprezy planowane jest ok. godz. 13.00

Masa #9 – rowerzyści w Rembertowie
Także w niedzielę na ulicach Rembertowa pojawią się uczestnicy jesiennej edycji imprezy rowerowej Masa #9. W godz. 12.30-17.00 przejadą ok. 14 kilometrową trasą prowadzącą ulicami: Strażacka, Zesłańców Polskich, Cyrulików, Marsa, Płatnerska, Arsenalska, Dwóch Mieczy, B. Gembarzewskiego, M. Niedziałkowskiego, S. Melaka,  mjr. F.M. Amałowicza,  mjr. T. Furgalskiego,  Marsa, Cyrulików,  al. gen. Chruściela „Montera”,  al. Sztandarów,  Mokry Ług,  Czwartaków,  Listonoszy, Kamasznicza,  Kadrowa,  Magenta,  Masztalerska i Roty. W przypadku braku przejezdności, linie autobusowe 115, 143, 153, 183, 196, 199, 225 oraz 514 mogą zostać skierowane na najbliższe przejezdne ciągi komunikacyjne.

Zgromadzenie publiczne w Śródmieściu
W niedzielę, w godz. 16.45-21.00 planowane jest również zgromadzenie publiczne i przemarsz ulicami: Świętojańska, pl. Zamkowy, Krakowskie Przedmieście, Świętokrzyska, pl. Powstańców Warszawy, Moniuszki, Jasna, Zgoda, Bracka, Krucza, Żurawia, pl. Trzech Krzyży, Al. Ujazdowskie, Matejki. Na trasie przemarszu możliwe będą utrudnienia w ruchu i funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

Szczegółowe informacje o zmianach w organizacji ruchu spowodowanych remontami i inwestycjami można znaleźć na stronie Biura Koordynacji Inwestycji i Remontów w Pasie Drogowym pod adresem: www.infoulice.um.warszawa.pl, www.facebook.com/infoulice. Tam też można zamówić bezpłatną usługę powiadamiania SMS oraz newsletter o utrudnieniach w ruchu w Warszawie. Natomiast szczegółowe informacje na temat zmian w komunikacji miejskiej znajdują się na stronie: www.ztm.waw.pl.

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.