Zainwestuj w profesjonalny odbiór mieszkania

Zainwestuj w profesjonalny odbiór mieszkania

Odbiór mieszkania od dewelopera to czas, w którym z reguły po raz pierwszy mamy możliwość dokładnego obejrzenia swojego przyszłego lokum. Podczas obioru technicznego warto skorzystać z profesjonalnego wsparcia, dzięki któremu będziesz mieć pewność, że zanim nastąpi przekazanie kluczy będziesz mieć pewność, że wszelkie ewentualne niedociągnięcia zostaną od razu wyłapane. 

Umowa dewelopera a odbiór mieszkania – co powinieneś wiedzieć? 

Jak przeprowadzić odbiór mieszkania? 

Umowa dewelopera a odbiór mieszkania – co powinieneś wiedzieć? 

Przed odbiorem lokalu mieszkalnego warto znaleźć osobę, która specjalizuje się w takim odbiorze technicznym. Nie jest to konieczne, jednak biorąc pod uwagę pojawiające się niedociągnięcia i błędy deweloperów – warto zainwestować w specjalistę, który podczas odbioru mieszkania od dewelopera zweryfikuje krok po kroku, czy nie doszło do uchybień od wyznaczonych standardów. Przed podpisaniem umowy przenoszącej własność trzeba bezwzględnie sprawdzić, czy np. powierzchnia użytkowa lokalu nie została pomniejszona w stosunku do tego, co zostało zawarte w umowie. 

Co istotne, zgodnie z nową ustawą deweloperską deweloper ma 14 dni na to, aby dostarczyć klientowi uznanie lub odmowę odnośnie wskazanych wcześniej wad.  

Takie firmy oferują niejednokrotnie także analizę umowy deweloperskiej – dzięki temu możesz uniknąć potencjalnie kosztownych błędów, które wiązałyby się z brakiem jakichkolwiek poprawek. 

Jak przeprowadzić odbiór mieszkania? 

Zanim dojdzie do przeniesienia na nabywcę własności mieszkania – odbiór techniczny mieszkania powinien stanowić nieodzowny etap bez względu na to, czy to Twoja pierwsza czy kolejna nieruchomość. Podczas samodzielnych oględzin ciężko wyłapać ewentualne uchybienia i niedociągnięcia w kontekście standardu budowlanego. Z pomocą przychodzą tutaj firmy zrzeszające specjalistów od takiego odbioru technicznego mieszkania. sprawdź usługi oferowane np. przez https://odbiory-mieszkan-warszawa.pl/. 

Jak w zasadzie wygląda odbiór mieszkania od dewelopera? Otóż niezbędne kroki dotyczą sprawdzenia instalacji gazowej, elektrycznej czy wodno-kanalizacyjnej oraz podłączenia multimediów. Takie wsparcie przy odbiorze mieszkania może okazać się nieocenione!  

 

Jeżeli zatem jesteś na etapie przygotowań do odbioru mieszkania – uwzględnij skorzystanie z pomocy profesjonalistów, dzięki którym będziesz mieć pewność, że odbierasz lokal mieszkalny w należytym stanie! To jednorazowa inwestycja, która z pewnością zaprocentuje podczas urządzania mieszkania. 

/artykuł sponsorowany/