Zagroda reniferów na dziedzińcu w Muzeum Warszawskiej Pragi

UDOSTĘPNIJ
  • 4
  •  
  •  
  •  

Zagroda reniferów na dziedzińcu w Muzeum Warszawskiej Pragi.

Św. Mikołaj, jego pomocnik oraz dwa piękne renifery. A także domek św. Mikołaja, choinki oraz sanie. Oto sceneria najbliższej niedzieli na dziedzińcu w Muzeum Warszawskiej Pragi!

Dzieci będą miały okazję wejść do zagrody, aby odwiedzić św. Mikołaja i jego renifery – zrobić sobie zdjęcie i porozmawiać z nim. Pomocnik św. Mikołaja w tradycyjnym stroju lapońskim będzie opowiadał m.in. ciekawostki na temat reniferów i miejsca, z którego pochodzą – Laponii.

Informacja gospodarstwa z Czelina dotycząca udziału zwierząt w wydarzeniu:
Działamy profesjonalnie, mając zawsze na uwadze fakt, że pracujemy z żywymi zwierzętami, którym trzeba zapewnić odpowiednie warunki. Przemawia za nami wieloletnie doświadczenie i historia zawsze zadowolonych klientów. Nasze zwierzęta są pod stałym nadzorem weterynaryjnym i posiadają aktualne badania. Renifery, które biorą udział w eventach, są oswojone i nie boją się ludzi. Posiadamy wszelkie konieczne zezwolenia na prowadzenie pokazów z udziałem zwierząt, w tym program zatwierdzony przez Główny Inspektorat Weterynarii. Więcej informacji:www.biogospodarstwo.pl.

http://muzeumpragi.pl/wydarzenia/zagroda-reniferow-sw-mikolaja/

03 grudnia 2017, 10:00–17:00

Muzeum Warszawskiej Pragi, ul. Targowa 50/52
Wstęp wolny

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.