XXANAXX – Finał Trasy Koncertowej Lecha

XXANAXX – Finał Trasy Koncertowej Lecha.

Lech Premium wraz z klubem ISKRA Pole Mokotowskie zaprasza na finał koncertowej trasy i darmowy występ jednego z najważniejszych polskich zespołów ostatnich lat. 8 września  2018 roku spotykamy się na koncert xxanaxx oraz afterparty do rana!!

Start godz. 20:00

ISKRA Pole Mokotowskie, ul. Wawelska 5

Wstęp wolny 

Odnośnik do wydarzenia na FB – klik
—————————————————————————————-
xxanaxx to jeden z najbardziej energetycznych polskich duetów tworzących muzykę elektroniczną.

Klaudia Szafrańska i Michał Wu skrzyżowali swoje drogi zawodowe w 2012 roku co zaowocowało wydaniem singla „Disappear”, Wydawnictwa „Xxanaxx EP”, „Triangles” czy „FWRD” pełne nowoczesnych brzmień i niesztampowych rozwiązań muzycznych spotkały się z przychylnym odbiorem krytyki i ugruntowały pozycję zespołu na polskim rynku muzycznym. Występy na najważniejszych festiwalach takich jak Open’er Festival, Audioriver, Tatarak, Selektor, Matla Festival czy też The Great Escape (UK) pozwolił XXANAXXowi zgromadzić rzeszę wiernych fanów wypełniających po brzegi kluby i sale koncertowe w całej Polsce.

Jesień 2018 to dla zespołu czas intensywnej pracy związany z premierą długo wyczekiwanego albumu, a także promującą go trasą koncertową. Koncert w ISKRZE to ostatnia szansa by zobaczyć XXANAXX na żywo w plenerowym, letnim wydaniu!
—————————————————————————————-
Organizator:
Fundacja Dla Kultury oraz ISKRA Pole Mokotowskie

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.