Wyprzedaż garażowa w Galerii Północnej

Wyprzedaż garażowa w Galerii Północnej

Dla osób narzekających na nadmiar rzeczy w domu lub szukających prawdziwych perełek Galeria Północna przygotowała niezłą gratkę. Już 23 stycznia, w niedzielę niehandlową, będzie można dołączyć do wyprzedaży garażowej, w roli sprzedawców lub poszukiwaczy wyjątkowych skarbów, które zostaną tam wystawione.

Wyprzedaż garażowa będzie trwać od godziny 12:00 do 16.00, a chęć udziału jako sprzedawca można zgłosić organizatorom na adres mailowy: galeriapolnocna@wyprzedazgarazowa.org.
W zgłoszeniu należy podać dzielnicę zamieszkania, rodzaj sprzedawanych przedmiotów oraz umotywować swoją chęć udziału w wydarzeniu. Szczegółowe informacje można znaleźć też na facebookowym profilu Wyprzedaży Garażowej.

Podczas wydarzenia będzie można nie tylko sprzedać i upolować wyjątkowe perełki, ale także odpocząć i zjeść pyszny posiłek w otwartych tego dnia kawiarniach i restauracjach, których pełną listę można znaleźć na stornie internetowej Galerii Północnej. W tym dniu dla klientów Północnej otwarte będzie także Cinema City, więc korzystne transakcje można zwieńczyć udaniem się na seans filmowy.
 
Jak zgłosić stoisko?
Wystarczy, że wyślesz maila na adres: galeriapolnocna@wyprzedazgarazowa.org
Zgłoszenia przyjmujemy do 21 stycznia.

Jak zwykle prosimy o krótką informację, z jakimi rzeczami się pojawisz, w jakiej dzielnicy mieszkasz oraz dlaczego chcesz się pojawić na wydarzeniu.

Wystawców wybieramy na podstawie treści przesłanych wiadomości i miejsca zamieszkania. Pierwszeństwo mają mieszkańcy Białołęki i Bielan.
Pamiętajcie, żeby na wydarzenie zabrać maila potwierdzającego rezerwację (może być na telefonie).
 
Gdzie: Galeria Północna
Ulica Światowida 17, 03-144 Warszawa, Tarchomin
Kiedy: Niedziela 23.1.2022, od 12.00 do 16.00

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.