Wojtek Mazolewski Quintet “Platynowa Polka” w Teatrze Syrena

UDOSTĘPNIJ
  •  
  •  
  •  
  •  

Wojtek Mazolewski Quintet “Platynowa Polka” w Teatrze Syrena.

Wojtek Mazolewski Quintet od lat podbija serca słuchaczy, łamie bariery stylistyczne promując jednocześnie polski jazz w kraju i za granicą. W lutym będziemy mogli świętować wraz z nimi uzyskanie przez album „Polka” status platynowej płyty.

W sprzedaży będzie tylko 270 biletów.

Kiedy: 4 lutego 2018, godz. 19:00

Gdzie: Teatr Syrena

Wyprzedane koncerty, owacje na stojąco, entuzjastyczne recenzje – tak wyglądały koncerty Wojtka Mazolewskiego promujące płytę „Polka”. Publiczność przybyła tłumnie na koncerty zespołu nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Zespół zagrał 140 koncertów w 21 krajach prezentując muzykę nie tylko na imprezach jazzowych, ale łamiąc bariery stylistyczne także na Przystanku Woodstock, Męskim Graniu, Jarocin Festiwal, Red Bull Weekender czy Tauron Nowa Muzyka. Fenomen WMQ zauważyły polskie i zagraniczne media. Portal JazzSoul.pl napisał: „Dawno żaden polski zespół jazzowy nie wzbudzał tak pozytywnych emocji i nie przyciągał na koncerty takiej liczby fanów.”

Wojtka Mazolewskiego nazywa się propagatorem jazzu. To basista, kompozytor i producent, a także założyciel i lider grup Pink Freud oraz Wojtek Mazolewski Quintet. To jeden z najczęściej grających poza granicami naszego kraju artysta. Lista jego muzycznych partnerów jest bardzo długa (Pete Wareham, Dennis Gonzales, Tim Berne, Wojtek Waglewski, Lech Janerka, FiszEmade oraz wielu innych). Mazolewski jest autorem muzyki filmowej i teatralnej, laureatem prestiżowych nagród muzycznych. Muzyk prezentuje nowe oblicze polskiego jazzu w Europie, Ameryce Południowej i Japonii.

Bilety do nabycia tu – klik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.