Witaj Lato na Bielanach 2019

Witaj Lato na Bielanach 2019.

Lato zbliża się wielkimi krokami, w tym roku ponownie chcemy je wspólnie przywitać podczas jednej z największych imprez plenerowych w Dzielnicy, dlatego już dziś rezerwujcie w kalendarzu 14 i 15 czerwca, żeby wspólnie bawić się podczas pikniku WITAJ LATO NA BIELANACH 2019.

Po raz kolejny zapraszamy na dwudniową imprezę, która rozpocznie się tradycyjnie w piątek – 14 czerwca, początek o godz. 20.00 KONCERTAMI GWIAZD:
Monika Borzym
Jazz Band Młynarski-Masecki

SILENT DISCO „najcichsza dyskotece w mieście” to już nasza tradycja. Całości dopełni strefa foodtrucków, która zapewni nam fuzję smaków pod bielańskim niebem. A jeśli ktoś się zmęczy nie zabraknie wygodnych leżaków, na których będzie można odpocząć i porozmawiać z przyjaciółmi.

Drugiego dnia – 15 czerwca, rozpoczynamy wcześniej, bo już od godz. 14.00, gdzie na terenie zielonym nad stacją metra Słodowiec odbędzie się RODZINNY PIKNIK. Nie zabraknie atrakcji dla małych i dużych. W przygotowanych strefach: „EKO”, SPORTU, EDUKACYJNEJ, SPOŁECZNEJ, będą przygotowane gry, zabawy, animacje i niejednokrotnie konkursy z nagrodami. W specjalnie dedykowanej strefie „DECHY” pojawią się występy, muzyka na żywo i duża dawka pozytywnej energii. Wszystkich spragnionych kulinarnych wrażeń zapraszamy do strefy foodtrucków i chillout.

A wieczorem STREFA KONCERTOWA i kolejni artyści!
Maria Sadowska
Natalia Nykiel
VooVoo

START O GODZ. 19.00.

Organizatorami wydarzenia „Witaj Lato na Bielanach” są:
Dzielnica Bielany m.st. Warszawy i Stołeczna Estrada

Partnerami Pikniku są:
Mazowsze serce Polski
Miejskie Przedsiębiorstwo Realizacji Inwestycji
Woda dla Warszawy
ArcerolMittal Huta Warszawa
SKM: Warszawska Szybka Kolej Miejska
Santander Bank Polska – Kariera
Królewskie

FB-klik

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.