Wilanowskie Mikołajki 2019

Wilanowskie Mikołajki 2019.

Wilanowskie Mikołajki to moc przedświątecznych emocji i atrakcji, na które zapraszamy razem z Royal Wilanów i Teraz Wilanów. Zapach choinek, feeria świateł, gorąca czekolada, animacje i warsztaty dla dzieci, a na rozpoczęcie imprezy – koncert świątecznych piosenek z udziałem bajkowych postaci. Koniecznie bądźcie z nami, a na pewno spotkacie… Już pewnie wiecie, o kogo chodzi?!

PROGRAM:

– g. 11.00 – Daria Kowolik – koncert świąteczny
Ujmująca nietuzinkową barwą głosu, wrażliwością na świat i niebywałą skromnością. Uczestniczka tegorocznej jubileuszowej edycji programu The Voice of Poland, finalistka talent show MAM TALENT. Aktualnie pracuje nad autorską, debiutancką płytą prezentującą styl pop.
W programie usłyszymy najpiękniejsze piosenki świąteczne i kolędy. A uroku całemu występowi doda stylizacja artystki.

– g. 13.00 – Wizyta Świętego Mikołaja
W białym, bo zimowym mieście na niebie dwa aniołki Gapcia i Gapcio przygotowują świat ludzi na przyjście św. Mikołaja. Pojawiają się w snach dzieci i podpowiadają im do uszka, jak trzeba się przygotować do wizyty św. Mikołaja.
Gapcia dostaje w nagrodę gwiazdę wigilijną, którą w tym roku sama może zaświecić na niebie. Niestety Gapcio niszczy gwiazdę i tylko dzieci mogą ją naprawić. Mali widzowie śpiewają kolędy, dzięki czemu gwiazda wigilijna powraca na niebo.
Dowiadują się, co symbolizują ramiona gwiazdy i czy aniołki także dostają prezenty od św. Mikołaja. A jakie to prezenty? To już musicie zobaczyć sami…

– g. 11.00-14.00 – warsztaty świąteczne
Na stoisku CKW będzie można spędzić kreatywnie czas. Ozdobimy pierniczki, zrobimy małe Mikołaje i choinki oraz stworzymy niesamowite bombki.

Wilanowskie Mikołajki
Royal Wilanów, ul. Klimczaka 1, klatka D
7.12.2019 (sobota), godz. 11.00-14.00

Wstęp wolny!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.