Wielkie otwarcie Pokoju na lato: Koncert Stanisławy Celińskiej

UDOSTĘPNIJ
  •  
  •  
  •  
  •  

Wielkie otwarcie Pokoju na lato: Koncert Stanisławy Celińskiej.

Pokojowicze! W wielkim (i malinowym!) stylu otwieramy piąty sezon Pokoju na lato. Tradycyjnie, w Noc Muzeów przywitamy początek kolejnej, letniej przygody. Przed nami, na pokojowej scenie wystąpi artystka, której nie trzeba nikomu przedstawiać… Stanisława Celińska wraz z ośmioosobowym zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko. Tuż po, potańczymy pod gwiazdami z warszawskim DJ’em Kubą Kozakiem.

18 maja 2019, godz. – 20:30

Wstęp jak zawsze wolny!

Stanisława Celińska. Aktorka teatralna i telewizyjna, od paru lat kojarzona ze sceną muzyczną. Po licznych rolach na deskach teatru oraz doskonałych rolach filmowych, artystka odkryła swoje nowe oblicze – pieśniarki, która potrafi publiczność oczarować i wprowadzić w kameralny nastrój. Ogromny sukces albumu “Atramentowa” (status podwójnej Platynowej Płyty), zaowocował „Malinową …”czyli kolejną studyjną płytą, która zrodziła się z inspiracji ze spotkań i rozmów z fanami. W warstwie tekstowej materiał to w większości autorskie teksty Stanisławy Celińskiej i trzy piosenki napisane przez Dorotę Czupkiewicz.
Laureatka nagrody muzycznej Fryderyki 2019 w kategorii Album Roku Muzyka Poetycka. Artystce towarzyszy na scenie 8 osobowy zespół pod kierownictwem Macieja Muraszko, kompozytora, muzyka i aranżera płyt Artystki.

Liczba osób jest ograniczona, co oznacza, że uczestniczyć będzie mogło tyle osób, ile pomieści nasza zielona skarpa.

Pokój na lato, ul. Towarowa 25,

FB-klik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.