Wielkie Granie i Ślizganie w Ursusie

UDOSTĘPNIJ
  •  
  •  
  •  
  •  

Wielkie Granie i Ślizganie w Ursusie.

W niedzielę, 13 stycznia 2019 roku na lodowisku przy ul. Sosnkowskiego 10, odbędzie się impreza sportowo-rekreacyjna “Wielkie Granie I Ślizganie”.
Dla uczestników przewidziano liczne konkursy, gry i zabawy na łyżwach przygotowane przez AZS Warszawa i AZS Łyżwiarstwo Figurowe.

Na scenie zobaczymy:
14.30 Młodzieżowa Grupa Musicalowa
16:00 Natalia Szroeder
17:30 VIDEO

Imprezę poprowadzi prezenter telewizji Polo TV Maciej Smoliński.

Na uczestników imprezy czekać będzie poczęstunek w formie pysznej grochówki i ciepłej herbaty. W jej trakcie do wylicytowania będą, jak zwykle gadżety WOŚP (kalendarze, książki i płyty), koszulki piłkarskie.
Ok. godz. 13.45 w hali namiotowej przy lodowisku rozegrany zostanie mecz piłkarski pomiędzy koszykarkami UKS 4 Ursus (II liga) i siatkarkami UKS Iskra Warszawa (III liga).
Tego dnia mamy także niespodziankę dla miłośników biegania. O 13.30 na stadionie OSiR Ursus odbędzie się bieg na 2500 m pod nazwą “Wielkie Granie i Bieganie”. Przyjmujemy zapisy pod adresem mailowym: zapisybiegursus@gmail.com
Dekoracje zwycięzców odbędą się i odbiór nagród godz. 14.00 na scenie przy lodowisku, a na uczestników biegu i kibiców także będzie czekała pyszna grochówka.

13 stycznia 2019, godz. 13:00-20:00

Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

FB-klik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.