Wielki Antykwariat w Lunie: Książki, winyle i muzyczne seanse

Wielki Antykwariat w Lunie

Świąteczna edycja Wielkiego Antykwariatu  odbędzie się w sobotę, 17 grudnia 2016 roku w kinie Luna.

Wielki Antykwariat to wydarzenie, podczas którego można kupić książki i płyty winylowe już od złotówki! Pierwszy Wielki Antykwariat został zorganizowany w 2010 roku. Jego pomysłodawcą jest warszawski aktywista i twórca projektu “dlaczegolubiestarepiosenki” Bartosz Mindewicz.

Plakat: Marek Rykiel

Warszawiacy pokochali imprezę, w trakcie której mogą kupić w jednym miejscu książki i płyty ze zbiorów kilkunastu antykwariatów, w przystępnych cenach. Przy kolejnych edycjach do grona organizatorów dołączył Wojtek Kapełko, właściciel sklepu Płyty Gramofonowe, odpowiedzialny za winylową część projektu.


W dniu Wielkiego Antykwariatu kino Luna zaprasza na wyjątkowe, muzyczne seanse.  Goście antykwariatu będą mogli zdobyć specjalne kupony zniżkowe na seanse.

Tego dnia na ekrnie kina Luna będziecie mogli zobaczyć m.in.:

„Gimme Danger”, reż. Jim Jarmusch, 2016 r.
Iggy Pop i muzycy z The Stooges zdradzają Jarmuschowi historie swoich wzlotów i upadków, blaski i cienie niebezpiecznego życia, a także wspominają największe prowokacje.

„The Rolling Stones – Ole, ole, ole”, reż.  Paul Dugdale, 2016 r.
Podróż pełna emocji wypełniona po brzegi rockandrollem i najbardziej wielbionymi utworami The Rolling Stones. Zwieńczeniem całej trasy jest historyczny występ Stonesów w Hawanie, w którym udział wzięło 1 200 000 osób!

„Leonard Cohen – I’m your man”, reż. Lian Lunson, 2006 r.
W styczniu 2005 roku w australijskim Sydney odbył się unikalny koncert w hołdzie Leonardowi Cohenowi zatytułowany „Came So Far For Beaty”. W filmie znalazło się trzynaście spośród epickiego zestawu trzydziestu czterech utworów zaprezentowanych na koncercie. Koncert przeplatany jest obszernym wywiadem z samym Cohenem o przebiegu całej jego kariery.


Kino Luna, ul. Marszałkowska 28
Godzina: 10:00

Odnośnik do wydarzenia – FB

źródło: informacja prasowa

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.