Wieczór Walentynkowy w kinie Luna

14 lutego 2017 roku w kinie Luna odbędzie się wyjątkowy filmowo-muzyczny Wieczór Walentynkowy ♥

W programie dwa przedpremierowe pierwsze w Polsce pokazy filmów:
„Planetarium” oraz „Dalida”, a także recital aktorki i wokalistki – Moniki Jarosińskiej.

Pokaz o godz. 19:00
PLANETARIUMpremiera 24 lutego 2017
dramat, Francja/USA, 2016, reż. Rebecca Zlotowski
Piękne i tajemnicze siostry Laura (Natalie Portman) i Kate (Lily-Rose Depp) posiadają nadprzyrodzone zdolności i potrafią komunikować się z duchami. Na zakończenie swojego tournée po Europie ruszają do Paryża, gdzie spotykają pewnego charyzmatycznego producenta filmowego (Emmanuel Salinger). Laura i Kate odkryją przed nim klimatyczny świat pełen magii i zmysłowości. I nieodwracalnie zmienią jego życie.

Pokaz o godz. 21:30
DALIDA – premiera 31 marca 2017
biograficzny/dramat/muzyczny, Francja, 2017, reż. Lisa Azuelos
Artystka wszechstronna, miss Egiptu, zdobywczyni 70-ciu złotych płyt. Urodą porównywana do Kleopatry, była uwielbiana przez publiczność na całym świecie. Wszystko czego dotknęła na scenie stawało się złotem, przeciwnie w życiu osobistym. Szaleńczo poszukiwała miłości – zakochanych adoratorów doprowadzała do obłędu, a nawet śmierci. Dla jednych dumna i zimna famme fatale, dla innych zagubiona piękność, która przyciągała niewłaściwych mężczyzn. Porywający portret niezwykłej kobiety, uwielbianej przez miliony, lecz niezrozumianej przez nikogo. 

Recital rozpocznie się o godz. 21:00
Monika Jarosińska (Mo-J)
utalentowana aktorka, wokalistka i autorka tekstów. Absolwentka Wydziału Aktorskiego PWSFTviT w Łodzi. Swoją karierę rozpoczęła w 2000 roku, kiedy dostała pierwszą rolę serialową. Od tego czasu występowała w wielu serialach, filmach, reklamach i przedstawieniach teatralnych. Jednak jak sama mówi „Moje serce należy do muzyki”. Jako piosenkarka pracowała przy wielu projektach muzycznych. Jej singiel „First Kiss” zajął drugie miejsce w polskich eliminacjach do Eurowizji w 2005 roku.

Bilety (na jeden wybrany film oraz recital, cenie biletu lampka wina od Barefoot):
49 zł od osoby
90 zł od pary

 

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.