Weekend pełen atrakcji na Bemowie – Muzyka, sport, rekreacja, ekologia

Weekend pełen atrakcji na Bemowie

Już jutro, 14 czerwca, o godz. 19:00 w Amfiteatrze Bemowo odbędzie się wyjątkowy koncert „Show must go on”, czyli Queen symfonicznie. Usłyszymy legendarne utwory Queen w niezwykłych aranżacjach Jaremy Jarosińskiego, Tomasza Labunia, Tomasza Szymusia i Thomasa Trickstera. Na scenie wystąpią znakomici artyści w towarzystwie Warsaw Impressione Orchestra, m.in. Kasia Moś, Monika Urlik, Piotr Cugowski i Mateusz Ziółko. Wstęp na wydarzenie jest wolny, nie przegapcie – to będzie wielka, muzyczna uczta!

Queen Symfonicznie - 30 lat Bemowa

Weekend pełen atrakcji na Bemowie

W sobotę, 15 czerwca, w godz. 10.00-15.00 zapraszamy wszystkich miłośników czworonogów na piknik rekreacyjno-sportowy „Pies na Medal”, który odbędzie się na terenie zielonym wokół hali OSiR Bemowo przy ul. Obrońców Tobruku 40. W programie znajdą się m.in. zawody Rally-o, warsztaty treibball, nosework, zajęcia z posłuszeństwa, konsultacje z behawiorystą, porady weterynaryjne, pokazy agility przez przeszkody, frisbee i obedience, a także stoiska animacyjne i warsztatowe dla dzieci. Zabierzcie swoich czworonożnych przyjaciół i do zobaczenia!

Przygotowaliśmy dla wszystkich uczestników wiele atrakcji m.in.:

  • stoiska animacyjne i warsztatowe dla dzieci,
  • zawody Rally-o,
  • zajęcia z posłuszeństwa,
  • konsultacje z behawiorystą,
  • warsztaty treibball,
  • porady weterynaryjne,
  • pokazy agility przez przeszkody,
  • pokazy frisbee i obedience,
  • warsztaty nosework
  • zaprzęg husky.

Chcesz dowiedzieć się, jak ważną rolę pełnią pszczoły w środowisku, jak naturalnie wspierać odporność organizmu oraz jakie jest zastosowanie produktów pszczelich w codziennym życiu? Przyjdź koniecznie w najbliższą sobotę o godz. 11.00 na warsztaty edukacyjne Miodobranie w minipasiece przy ul. Anieli Krzywoń. Podczas wydarzenia będzie okazja wzięcia udziału w miodobraniu, stworzenia kuli nasiennej, świeczki z wosku pszczelego oraz pysznej lemoniady miodowej. Na najmłodszych uczestników czekać będą również brokatowe tatuaże z motywami owadów i kwiatów.

W niedzielę, 16 czerwca, w godz. 11.00-16.00 zapraszamy na międzypokoleniową integrację sportową w ramach pikniku „Aktywny senior na Bemowie”. W programie warsztaty, konkurencje sportowe, bule, pokazy ratownictwa medycznego i strefa z atrakcjami dla wnuczka. Spotykamy się na terenie zielonym przy hali OSiR Bemowo przy ul. Obrońców Tobruku 40.

Na zakończenie intensywnego weekendu wszystkich melomanów zapraszamy na kolejne spotkanie z muzyką klasyczną w ramach III Międzynarodowego Bemowskiego Festiwalu Organowego. 16 czerwca o godz. 16.00 w Parafii p.w. Bogurodzicy Maryi w ramach koncertu organowego wystąpi artysta Adam Tański. Warto poznać bogatą gamę brzmień tego niezwykłego instrumentu muzycznego.

Więcej na: https://bemowo.um.warszawa.pl

/materiały organizatora/

Przeczytaj też:

Muzeum Narodowe w  Warszawie
Muzea za darmo Warszawa – klik
Wydarzenia w weekend – klik
Wydarzenia w tym miesiącu – klik
Park Akcji „Burza” pod Kopcem Powstania  Warszawskiego – klik
Reklama