Warszawska Motosobota

Warszawska Motosobota.

Reklama
Reklama

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji zapraszają wszystkich motocyklistów (i nie tylko) z rodzinami na piknik w dniu 18 maja 2019 r. w godz. 11.00-17.00 na terenie Automobilklubu Polski przy ul. Powstańców Śląskich 127.

Po pikniku odbędzie się parada motocyklowa ulicami miasta. Organizatorami przedsięwzięcia są: Komenda Stołeczna Policji, Automobilklub Polski oraz fundacja „Jednym Śladem”.

Warszawska Motosobota jest rodzinnym spotkaniem motocyklistów. Co prawda familijne zjazdy nie zawsze kojarzą się z dniem pełnym rozrywek, ale w tym przypadku będzie zupełnie inaczej. Organizatorzy, czyli Komenda Stołeczna Policji, Automobilklub Polski i Fundacja Jednym Śladem, zadbali o to, żeby Sobota 18 maja minęła bez cienia nudy. Dzięki wciągnięciu w akcję partnerów takich jak Yamaha, Harley-Davidson Liberator, BMW Auto Fus czy Triumph Academy będzie można nie tylko pooglądać nowości na sezon 2019, ale także je objeździć! Już samo to brzmi jak dobra rozrywka, a na terenie imprezy czeka ich jeszcze więcej. Chociażby trasa Gymkhany, na której podszkolicie swoje umiejętności panowania nad motocyklem pod okiem instruktorów tej dyscypliny. Warto także zajrzeć do strefy Slide Bike, żeby podejrzeć jak w bezpieczny sposób można trenować jazdę w głębokich złożeniach i na limicie przyczepności. Chwilę na „odsapnięcie” po napełnieniu brzuchów, może wam zapewnić wizyta w strefie „porozmawiajmy o motocyklach” prowadzonej przez ekipę magazynu „Świat Motocykli”, gdzie będziecie mogli swobodnie pogadać ze znanymi i lubianymi osobistościami ze środowiska motocyklowego.
Nie krępujcie się także przychodzić z dziećmi – przecież to impreza rodzinna. Z pewnością nie będą się nudziły. Obecna na miejscu Hot Wheels Moto School, czyli motocyklowa szkoła dla najmłodszych, doskonale wie jak zapewnić dzieciakom rozrywkę. Mocną konkurencje dla Hot Wheelsów, stanowić pewnie będą stoiska policyjne. Nie od dziś przecież wiadomo, że każdemu dziecku świecą się oczy na widok sprzętów i pojazdów jakimi posługuje się policja. Dorośli też pewnie nie przejdą obok nich obojętnie. Oprócz prezentacji policyjnego wyposażenia, mundurowi wystawią także miasteczko ruchu drogowego i symulatory zderzeń oraz dachowania.
Żeby miło zakończyć Motosobotę, organizatorzy pragną także zaprosić do udziału w paradzie przez Warszawę, która rozpocznie się o godzinie 17:00.

Reklama
Reklama

18 maja 2019 r. w godz. 11.00-17.00 na terenie Automobilklubu Polski przy ul. Powstańców Śląskich 127

FB-klik

[quads id=3]

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.