Warsaw Short Framing

26 stycznia 2017 roku po raz kolejny w Domu Kultury Kadr odbędzie się Warsaw Short Framing.

Pogoda zmienna, śnieg miesza się z deszczem, a na Warsaw Short Framing wciąż tylko najciekawsze krótkometrażowe filmy, o których można dyskutować godzinami. Warsaw Short Framing – cykl pokazów filmowych prezentujących najnowsze dokonania polskiego i światowego kina offowego. W programie spotkania filmy z Niemiec, Polski, Kanady i Hiszpanii.

Guy, reż. Lorenz Piehl (Niemcy), 22’

Guy jest utalentowanym muzykiem, który marzy o karierze gwiazdy rocka. Pewnego dnia spotyka kogoś, kto składa mu niecodzienną propozycję…

Bezgłos, reż. David Uloth (Kanada), 22’

Edgar pracuje w rzeźni. Kocha operę i striptizerkę Ginette. Kiedy staje się świadkiem jej zdrady, traci swój własny głos i zaczyna… kwiczeć jak świnia.

Antek, reż. Sylwia Galon (Polska), 20’

Życie Antka wydaje się podobne do życia reszty wychowanków pogotowia opiekuńczego. Wszystko zmieni się, kiedy do ośrodka trafia dziewczyna po przejściach – Anka.

Jestem taki szczęśliwy, reż. Juan Gautier (Hiszpania), 20’

Fran kończy staż w szpitalu. Poznaje przystojnego lekarza, który jest nią bardzo zainteresowany. Dziewczyna musi jednak opiekować się chorą matką. Czy ułoży sobie życie?

ŁĄCZNY CZAS: ok. 85 min

Maciej Misztal – producent i kierownik produkcji wielu programów telewizyjnych emitowanych w Polsce i zagranicą. Kierownik produkcji nagradzanych filmów dokumentalnych i fabularnych, reportaży oraz spotów promocyjnych. Pomysłodawca i dyrektor Lubelskiego Festiwalu Filmowego (do 2016 r. MFF Złote Mrówkojady). Twórca i animator kina offowego. Instruktor warsztatów filmowych dla młodzieży (m.in. Lubelskie plotkojady). Pomysłodawca i gospodarz cyklu pokazów Warsaw Short Framing w DK Kadr w Warszawie.

wstęp wolny, rezerwacja miejsc na www lub telefonicznie


Dom Kultury Kadr ul. Gotarda 16

Strona internetowa: http://www.dkkadr.waw.pl

źródło: informacja prasowa

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.