Walentynki w ZOO

Walentynki w ZOO.

Miejski Ogród Zoologiczny zaprasza na wyjątkowe świętowanie Dnia Św. Walentego w Warszawskim ZOO.

Zaskocz bliską Ci osobę i zabierz ją na romantyczny spacer do Warszawskiego ZOO, gdzie Walentynki trwają aż 5 dni: od 14 do 18 lutego 2018 roku! Warto wybrać się na przechadzkę – choć w zimowej aurze, to z gorącym sercem i w atmosferze miłości zwielokrotnionej obecnością zwierząt.

Oczywiście mieszkające w ZOO zwierzaki też obchodzą Walentynki. Zajrzyjcie 14 lutego do szympansów oraz goryli i zobaczcie jakie walentynkowe niespodzianki przygotowali dla nich opiekunowie – m.in. o godz. 13.00 imprezę walentynkową naczelnych. Podczas walentynkowego spaceru po ZOO spróbujcie też odnaleźć pary naszych zwierzaków, m.in.: Ayanę i Jamira, Patricka i Kimberly, Amy i Pavoo, Shikari i Kubę, Hugo i Pelagię.

Dla pierwszych 90-ciu par zakochanych przewidziano w tych dniach do rozdania, z okazji zbliżającego się 90-lecia Warszawskiego ZOO, 90 jubileuszowych kalendarzy! Żeby odebrać swój kalendarz, wystarczy podczas okazania biletu przy wejściu do ZOO podać hasło: „Dla mojego Misia”. Kto pierwszy – ten lepszy.

Dodatkowo niespodzianka! Na bramie z zebrą przy ul. Ratuszowej zawiśnie walentynkowe serce. Zróbcie sobie zdjęcie na jego tle i opublikujcie fotkę z hasztagiem #WalentynkiwWarszawskimZOO w dyskusji w wydarzeniu. Wśród osób, które zamieszczą zdjęcia z hasztagiem ZOO wylosuje upominki.

Ogród Zoologiczny w lutym otwarty jest w godzinach 9.00 – 16.00, ostanie wejście o godz. 15.00. Po spacerze na świeżym powietrzu można ogrzać się w pawilonach, których na terenie ZOO jest 10. W trzech z nich znajdują się automaty z ciepłymi napojami.

Warszawskie ZOO jest czynne we wszystkie dni roku, zawsze od godziny 9.00.

Adres: ul. Ratuszowa 1/3, 03-461 Warszawa

www.zoo.waw.pl;

www.facebook.com/WarszawskieZOO

Zwiedzanie Willi Żabińskich – tylko z przewodnikiem po umówieniu terminu (tel. 603059758) lub bez rezerwacji w każdą pierwszą niedzielę miesiąca o godz. 11.00 i 13.00.

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.