Viki Gabor i Danzel na pożegnanie wakacji BEMOWO

Viki Gabor i Danzel na pożegnanie wakacji

26 sierpnia o godz. 18.00 w Amfiteatrze Bemowo zaśpiewa utalentowana gwiazda młodego pokolenia –Viki Gabor ze swoim zespołem! O 19.30 na scenie zobaczymy belgijskiego muzyka Danzela, który znany jest nieco starszej publiczności.

Usłyszymy największe przeboje Viki Gabor, m.in. „Moonlight”, „Toxic Love” i „Napad na serce”, który ma szansę zostać przebojem lata 2022. Piosenki artystki opowiadają o sprawach bliskich jej pokoleniu: problemach wchodzącej w życie nastolatki, potrzebie tolerancji, przyjaźni i budzącej się miłości.
 
Danzel w 2004 r. podbił rozgłośnie radiowe hitem „Pump It Up”. Ostatnio skłania się ku muzyce akustycznej z delikatną nutą elektroniki. Na koncercie promować będzie swój ostatni singiel „Time Machines”. Nie zabraknie też legendarnego utworu „Wehikuł Czasu” Dżemu czy „Nothing else matters” z repertuaru zespołu Metallica.
 
Artyści w 2022 r. wystąpili w programie telewizyjnym „Twoja twarz brzmi znajomo”, od tej pory przyjaźnią się prywatnie. Tego wieczoru naładują nas swoją energią, abyśmy w nowy rok szkolny i jesienne dni weszli z zapałem i optymizmem.
 
Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.

Przeczytaj też

Wydarzenia w Warszawie weekend – klik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.