Ursynów Hip Hop Fest 2016

Ursynów Hip Hop Fest 2016

Wydarzenie, które w zeszłym roku spotkało się z niesamowicie entuzjastycznym przejęciem młodych mieszkańców Ursynowa odbędzie się już 13 listopada 2016 roku, o godz. 19.00 w Arenie Ursynów.

Podczas festiwalu wystąpią czołowe gwiazdy polskiej sceny hip-hopowej: O.S.T.R oraz PEZET z Małolatem, a także DJ ERHA oraz Fly High BreakDance School.

„Ursynów uznawany jest za kolebkę polskiego hip – hopu, dlatego nie dziwi, że zeszłoroczna, pierwsza edycja Ursynów Hip-Hop Fest okazała się strzałem w dziesiątkę. Sukces frekwencyjny zwrócił nam uwagę jak wielkie jest zapotrzebowanie na koncerty tego rodzaju muzyki w naszej dzielnicy, dlatego po raz kolejny odpowiadamy na oczekiwania mieszkańców. Jestem przekonany, że po koncercie publiczność będzie z niecierpliwością odliczać dni do kolejnej edycji Ursynów Hip – Hop Fest. Warto dodać, że jedna z tegorocznych gwiazd – PEZET – jest mieszkańcem Ursynowa” – zachęca zastępca burmistrza Ursynowa Łukasz Ciołko.


Miejsce: Arena Ursynów ul. Pileckiego 122

Wstęp na podstawie bezpłatnych kart:

Bezpłatne karty wstępu na koncert będzie można zamówić poprzez zgłoszenie w formie emaila wysłanego na adres hiphop.kultura@ursynow.pl – w tytule emaila należy wpisać HIPHOP oraz NAZWISKO i IMIĘ osoby, która odbierze karty wstępu. Zgłoszenia będą przyjmowane do 7 listopada br.

Nieodebrane karty trafią ponownie do dystrybucji i będą dostępne w Arenie Ursynów na godzinę przed koncertem.

Informacja o liczbie nieodebranych kart wstępu zostanie wywieszona w Urzędzie Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy, Arenie Ursynów oraz opublikowana na www.ursynow.pl i Facebooku
Źródło

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.