Urodziny Zbigniewa Wodeckiego w barStudio

Urodziny Zbigniewa Wodeckiego w barStudio.

Lubimy wracać do dobrych historii. A historia jest taka, że mieliśmy to szczęście być na niezapomnianym koncercie Mitch&Mitch w radiowej Trójce, kiedy kilkuminutowa wizyta Zbigniewa Wodeckiego na scenie i pojedynek z jednym szybkim Mitchem, odmieniły losy polskiej rozrywki po ’89 roku. Widzieliśmy próby Mitchów z Panem Zbigniewem w Studio Teatralnym Koło. Płakaliśmy podczas ich koncertu na Placu Defilad. Radość i miłość, które wysłał w świat Wodecki do dziś nas wypełniają i motywują do akcji. 

Otóż więc…

Zapraszamy Was na spotkanie towarzyskie z okazji kolejnej rocznicy urodzin Pana Wodeckiego. Będą tańce, będzie turlanie.

O wyjątkową selekcję przebojów Pana Zbyszka, jak również przebojów jego koleżanek i kolegów z polskiej estrady, zadba specjalistka od przeszukiwania muzycznych archiwów – Pani Bum

Bądźcie w tym z nami. 

„Słoneczko, choć tyle wprawy mam, tyle bajek znam, ale tak jak ty nie czaruje nikt, uwierz mi, tak to nikt. Słoneczko, ty opamiętaj się, owszem czaruj, świeć, tylko o tym wiedz, ja ostrzegam cię, chyba, że chcesz spalić mnie.”

5 maj 2018, godz. 22:00

barStuido, plac Defilad

(mile widziane stroje stosowne do okoliczności)
(wstęp za jeden uśmiech)
(plakat autorstwa jedynej w swoim rodzaju – Oli Jasionowskiej)
(fragment z piosenki Pana Wodeckiego pt. „Opowiadaj mi tak)

https://www.facebook.com/events/164013304431229/

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.