Tylko – polski startup z branży meblowej chce podbijać nowe rynki

Polski startup z branży meblowej chce podbijać nowe rynki i zatrudnić 30 specjalistów.

Tylko – znany głównie za granicą startup sprzedający meble ma ambitne plany rozwojowe. Do końca pierwszego kwartału 2020 chce powiększyć zespół o ponad 30 nowych pracowników. Ma w planach dalszy rozwój sprzedaży na rynkach europejskich i w USA.

Firmę założyli Jacek Majewski, Hania Kokczyńska, Mikołaj Molenda i Benjamin Kuna. Doświadczenia z pracy związanej z designem i nowymi technologiami wykorzystali, tworząc opartą o AR aplikację, za pomocą której można zaprojektować wysokiej jakości regał dostosowany do własnego stylu i potrzeb.

Unikalne rozwiązanie spodobało się europejskim konsumentom ceniącym prostotę i nowoczesny design. Obecnie 98% mebli wytwarzanych przez Tylko sprzedaje się poza Polską, głównie w Niemczech, Szwajcarii, Francji i w Wielkiej Brytanii. Założyciele Tylko na tym jednak nie poprzestają. Korzystając ze wsparcia inwestorów, m.in. funduszu TDJ Pitango, który w styczniu zainwestował w startup 15 mln złotych, firma planuje zrealizować ambitne plany sprzedażowe zarówno na rynkach europejskich, jak i w USA.

Obecnie w warszawskim biurze firmy pracuje ponad 90 osób. Zespół rozrósł się do tego stopnia, że Tylko szuka już nowego biura, takiego które zapewni możliwość wygodnej pracy, zarówno obecnemu zespołowi, jak również specjalistom, których Tylko chce zatrudnić w nadchodzących miesiącach.

„Do końca kwietnia 2020 roku planujemy powiększyć nasz zespół o kolejne 30 osób – mówi Marta Borkowska, People Manager. – Szukamy ekspertów, którzy zadbają o rozwój naszych produktów, designerów i specjalistów od R&D. Planujemy poszerzyć również zespół odpowiedzialny za obsługę klienta, więc jeśli mówisz biegle po angielsku, francusku lub niemiecku i lubisz kontakt z ludźmi, zapraszamy do rekrutacji. Potrzebujemy również programistów, ekspertów z doświadczeniem w rozwijaniu produktów cyfrowych i performance marketerów. Naszych pracowników wyróżnia zaangażowanie i realny wpływ na to, jak wygląda nasza marka. Wszystkich, którzy też tak mają, zapraszamy na stronę tylko.com/jobs”.

 
Źródło informacji: Tylko
Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.