Tribute to Zbigniew Wodecki

Tribute to Zbigniew Wodecki.

Fundacja im. Zbigniewa Wodeckiego oraz Good Taste Production z radością zapraszają na koncerty „Tribute to: Zbigniew Wodecki“ w największych miastach w Polsce!

Po sukcesie koncertu inaugurującego pierwszą edycję Wodecki Twist Festiwal w Krakowie, poświęconym pamięci Zbigniewa Wodeckiego ten wyjątkowy projekt tworzony przez przyjaciół i muzyków grających przez lata z artystą zabrzmi w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Szczecinie i Katowicach. Na scenie podczas koncertów pojawią się między innymi: Zdzisława Sośnicka, Kayah, Kuba Badach, Alicja Majewska, Sławek Uniatowski, Ania Rusowicz, Beata Rybotycka i inni! Szczegółowe informacje jacy soliści wystąpią w jakim mieście podamy niebawem.

Ideą koncertów jest spotkanie wykonawców nie tylko z muzyką patrona wydarzenia, ale i z nim samym. Widowiska będą oprawione wyjątkowymi materiałami archiwalnymi. 

Podczas każdego koncertu nie zabraknie najpiękniejszych duetów, wielkich przebojów z ogromnego i różnorodnego repertuaru Zbigniew Wodeckiego. Pojawią się także muzyczne niespodzianki, a wszystko w nowej odsłonie i wspaniałych, specjalnie przygotowanych aranżacjach. 

TRIBUTE TO: ZBIGNIEW WODECKI

3 listopada 2018, godz. 20:30 (sobota) 
Narodowe Forum Muzyki, plac Wolności 1, Wrocław

8 listopada 2018, godz. 20:30  – COS Torwar

12 listopada 2018, godz. 20:30 – Kraków

14 listopada 2018, godz. 20:30 – Poznań

13 stycznia 2019, godz. 20:30  – Katowice

Bilety w cenie: 99 zł (strefa D), 129 zł (strefa C), 159 zł (strefa B), 179 zł (strefa A)
Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtastewww.goodtaste.bilety24.plwww.ebilet.pl oraz w sklepach sieci Empik, Saturn i Media Markt, od 28 czerwca, godziny 12:00.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Regulamin Imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.