TOP Restauracje z dowozem 2016

TOP Restauracje z dowozem 2016 – zagłosuj i wygraj rok darmowego jedzenia

Które warszawskie restauracje kochają klienci? Do końca listopada trwa głosowanie w plebiscycie TOP Restauracje z dowozem 2016. Lokale walczą o tytuł najlepszej restauracji w stolicy, mają też szansę na wyróżnienie w skali ogólnopolskiej. Oddając głos, zdobyć można kupon na rok darmowego jedzenia na Pyszne.pl o wartości 7500 zł.

Nominacje przyznane zostały na podstawie ocen, które zamawiający w serwisie wystawili lokalom na przestrzeni bieżącego roku. „Wystarczy jedno spojrzenie na oceny wystawione restauracji przez użytkowników i już wiemy, czy chcemy właśnie tam zamówić dla siebie jedzenie. Opinie klientów są najlepszym wskaźnikiem tego, które restauracje wkładają najwięcej zaangażowania w obsługę zamówień. Jesteśmy dumni, że współpracujemy z takimi lokalami.” – tłumaczy Arkadiusz Krupicz, dyrektor zarządzający Pyszne.pl. „Zadbaliśmy, aby szansę na wyróżnienie otrzymała każda restauracja, którą szczególnie upodobali sobie klienci. Uwzględniona została zarówno średnia ocen, jak i ich ilość. Na podstawie głosów oddanych w trakcie plebiscytu wyłoniony zostanie zwycięzca ogólnopolski oraz liderzy w 49 miastach.” – dodaje Marta Czarnecka, dyrektor marketingu Pyszne.pl.

Jak zagrać o kupon na rok darmowego jedzenia?

Do końca listopada 2016 roku należy oddać głos na jedną z nominowanych restauracji. Głosować można w serwisie Pyszne.pl w zakładce danego lokalu lub poprzez stronę www.pyszne.pl/top-restauracje. Trzeba wypełnić krótki formularz i – uwaga, to jeszcze nie koniec! – potwierdzić oddanie głosu, klikając w link przesłany na podany adres e-mail. Nagrodę główną otrzyma osoba, która w najciekawszy sposób uzasadni swój wybór restauracji. Wynik zostanie ogłoszony pod koniec grudnia.

źródło: materiały prasowe

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.