TOP 5 śniadanie w Warszawie

Fot. Shuk

TOP 5 śniadanie w Warszawie.

Lista miejsc w Warszawie, które oferują smaczne śniadania w wyjątkowej atmosferze.

Shuk

Fantastyczne miejsce dla osób kochających kuchnię turecką i arabską. W weekend zjecie tu wyśmienite „śniadanie dla dwojga”, które podawane na specjalnej „piętrowej” zastawie” (42 zł) oraz tureckie lub libańskie śniadanie podawane na specjalnych tacach (25 zł). W karcie znajduje się również kilka innych propozycji śniadaniowych.

SHUK ul. Grójecka 107


Charlotte Chleb i Wino

Fot: Charlotte

Śniadanie w Charlotte serwowane jest przez cały dzień. W menu zestawy składające się ze świeżego chleba, masła, konfitur i czekolad (11-16 zł) , omlet (9 zł) i granola z jogurtem (8zł). 

Charlotte Menora, plac Grzybowski


Krem

Fot. Krem

W Krem zjecie klasyczne francuskie śniadania tj. omlet z serem (18 zł), sandwitch oraz najlepsze w Warszawie tosty Monsieur Croque (22 zł). Potrawy przygotowywane są z najlepszych produktów. Krem to drugi lokal Luca, który wcześniej działał w Monsieur Leon. Bistro otwarte jest od wtorku do niedzieli, od godziny 9:00.

Krem, ul. Śniadeckich 18


SAM Kameralny Kompleks Gastronomiczny

Fot. SAM

SAM, który powstał na Powiślu w 2012 roku to połączenie restauracji, piekarni i delikatesów. Przez 7 dni w tygodniu zjecie tu smaczne śniadania, na które składają się zestawy śniadaniowe za 35-38 zł, owsianki (20 zł),  omlety od 20 zł, bajgle, tosty i wiele innych propozycji. Bistro cieszy się ogromną popularnością.

SAM, ul. Lipowa 7


Bułkę przez Bibułkę

Fot. Bułkę przez Bibułkę

“Bułkę przez Bibułkę” to przede wszystkim kanapki i bajgle, ale zupełnie inne niż te, które jadłeś do tej pory: zapiekane, podane w ciekawy sposób, z domowym sosem i sałatką. Na śniadanie w kawiarni zjecie również domową granolę (12 zł),  śniadanie paryskie (13 zł), jajecznicę (15 zł) i wiele innych dań.

Bułkę przez Bibułkę, ul. Zgoda 3

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.