Tatuaże Zamiast Futra w TattooMasz Studio

Tatuaże Zamiast Futra ponownie we Wrocławiu!
Tym razem spotykamy się 29 lutego w TattooMasz Studio, gdzie będziecie mogli zrobić sobie tatuaż oraz piercing i pomóc zwierzakom!

Czy to nie idealna okazja, aby wejść w Nowy Rok ze wzorem na ciele stworzonym w tak szczytnym celu?!  W najbliższym czasie przedstawimy Wam wzory, które szykują dla Was artyści specjalnie na ten dzień.

Benefit odbędzie się w formie Walk-In Day – kto pierwszy wbija do studia, ten ma większy wybór spośród przygotowanych wzorów!

Na miejscu będą również aktywiści stowarzyszenia Otwarte Klatki, którzy opowiedzą Wam o naszych kampaniach. Spodziewajcie się pysznych przekąsek

Kilka słów o nas dla „nowicjuszy”:
O co chodzi w Tatuaże Zamiast Futra? To jedna z akcji Stowarzyszenia Otwarte Klatki, w której możesz pomóc w bardzo przyjemny sposób. 2W1, nowy tatuaż oraz pomoc w odesłaniu futer do historii! Brzmi świetnie, prawda? Tatuaże w ramach wydarzenia są wykonywane benefitowo przez utalentowanych ludzi o dobrych serduchach, którzy także chcą z nami pomagać i dochód z wykonanych prac przeznaczają na walkę z przemysłem futrzarskim.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszamy:
 https://www.facebook.com/AgainstFur/
Zachęcamy również do odwiedzenia naszego IG :
https://www.instagram.com/tatuaze_zamiast_futra/

29 lutego w TattooMasz Studio / Wrocław

Dołączajcie do wydarzenia – klik

Trzymajcie rękę na pulsie, już niedługo dziaramy dla zwierząt!

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.