Targ Śniadaniowy Mokotów 2022

Targ Śniadaniowy Mokotów 2022
Targ Śniadaniowy na Mokotowie

W 2022 roku po raz 10-ty zapraszamy na cykliczne wydarzenie gastronomiczne jakim jest Targ śniadaniowy w Warszawie. Śniadania w plenerze odbywają się w soboty na Żoliborzu i niedziele na Mokotowie.

NIEDZIELE NA MOKOTOWIE
Skwer AK Granat
godz. 10:00-17:00


Targ Śniadaniowy rozpoczął swoją działalność na Żoliborzu w 2013 roku. Od tamtej pory stał się jednym z ulubionych sposobów Warszawiaków na spędzenie weekendu w mieście. W dwóch zielonych lokalizacjach można nie tylko zjeść śniadanie czy lunch, ale także spędzić czas z bliskimi w zielonych dzielnicach Warszawy: poznać smaki regionalne i egzotyczne, produkty ekologiczne, nietypowe rękodzieło. Wystawcy Targu Śniadaniowego to grupa pasjonatów – są to często niewielkie, rodzinne firmy i ludzie, dla których gotowanie to pasja.

Targ Śniadaniowy to także okazja do zapoznania się z kuchnią z różnych stron świata, bez wyjeżdżania poza rodzinne miasto. Program Targu Śniadaniowego od samego początku istnienia obfituje w bogatą ofertę kulinarną i kulturalną. Organizowane są weekendy tematyczne we współpracy z ambasadami i organizacjami kulturalnymi, których celem jest przybliżenie nawet najodleglejszych kultur świata. Także w tym roku goście Targu Śniadaniowego będą mogli zapoznać się z daniami Japonii, Meksyku, Indii czy Francji.


W SOBOTY NA ŻOLIBORZU
al. Wojska Polskiego, róg ul. Śmiałej
godz. 9:00-16:00


Przeczytaj też:

Wydarzenia w Warszawie weekend  -klik
Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.