Joga w Łazienkach Królewskich 2022/2023

Joga w Łazienkach Królewskich 2022

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia jogi w Łazienkach Królewskich, w wybrane niedziele w godzinach 10:00-11:30 w sezonie letnim oraz około jeden raz w miesiącu 10:00-11:00 w sezonie jesienno-zimowym.

Na sesje zapraszamy wszystkich bez względu na wiek i stopień zaawansowania w praktyce. Mile widziane są rodziny z dziećmi. Każda sesja jogi zakończona będzie relaksem. Częścią integralną sesji jest też pranajama – praca z oddechem oraz medytacja.


JAK SIĘ UBRAĆ I CO PRZYNIEŚĆ

Ideą naszych spotkań jest praktyka na świeżym powietrzu. Przy trudnych warunkach pogodowych (deszcz, silny wiatr, bardzo niskie temperatury), praktyka zostanie przeniesiona do ciepłego wnętrza, udostępnionego nam przez Muzeum Łazienki Królewskie albo sesja zostanie anulowana. KONIECZNE JEST POSIADANIE WŁASNEJ MATY DO JOGI i/lub koc albo ręcznik plażowy. Warto mieć na sobie miękki, wygodny, lekki strój do ćwiczenia. Najlepiej wielo-warstwowy, ciepły, oddychający i przylegający do ciała. Buty powinny być wygodne, miękkie, o elastycznej podeszwie, z możliwością zginania stopy oraz wyciągania palców, jeśli warunki pogodowe nie pozwolą nam ćwiczyć zupełnie boso.

Wstęp na sesje jest BEZPŁATNY
Docenię wspierające moją pracę dotacje, które z radością przeznaczę na wzbogacanie mojego własnego sprzętu jogicznego, z którego korzystam, podczas moich regularnych sesji w domowym studiu oraz na dalsze rozwijanie mojego doświadczenia szkoleniami dla instruktorów pracy z ciałem.
 
MIEJSCE SPOTKANIA
Będziemy spotykać się na trawniku blisko Pałacu na Wyspie, po drugiej stronie Stawu Łazienkowskiego:
 52°12’50.5″N 21°02’04.7″E
https://goo.gl/maps/qz3YtLQmAei45o1x9

Start sezonu: niedziela, 26 czerwca 2022


Przeczytaj też:

Wydarzenia w Warszawie weekend  -klik
Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.