Tablao Flamenco

Tablao Flamenco.

Zapraszamy na Tablao Flamenco wypełnione soczystą barwą głosu, gracją ruchu i subtelnością gry gitarowej, wyrazistym przekazem artystycznym, idealnym zespoleniem artystów, gwałtownością uczuć… dzięki którym w pełni docenimy geniusz Flamenco.

Flamenco to sztuka prawdziwie hiszpańska. Obserwowanie z bliska pasji i energii, jaką przekazuje ten spektakl, jest doświadczeniem wyjątkowym. Zapraszamy do odwiedzenia prawdziwego Tablao Flamenco i zetknięcia się ze sztuką uważaną za uniwersalną, która jest zakorzeniona w najgłębszych uczuciach Hiszpanii.
Tablaos to lokale poświęcone śpiewowi i tańcu flamenco. To właśnie na tego rodzaju scenach można podziwiać niezapomniane spektakle, urzekające każdego, kto je ogląda. To tu współistnieją głęboki śpiew, akompaniament gitary, energiczne stepowanie, oklaski i taniec. 

Nowy 2018 rok zaczniemy hucznie w Grizzly Gin Bar występem wspaniałych artystów flamenco, którzy mają już swoją renomę w Polsce i zagranicą. Będzie to widowisko na najwyższym poziomie artystycznym! 
Tego wieczoru zobaczymy na scenie Aniela Mikucka, Mateo Gallito, Nadia Mazur, Kuba Wagner, Grzegorz Gregorio Ziętala!

Gościnnie wystąpimy w Grizzly Gin Bar – pierwszym w Polsce #ginbar z prawdziwego zdarzenia, serwującym ponad 100 rodzajów ginu i toników, prezentującym najciekawsze wydarzenia muzyczne z Polski i ze świata.

14 stycznia 2018, o 19:00
Grizzly Gin Bar, ul. Wilcza 46

Bilety po 35 zł do nabycia na portalach: goout.pl, going.pl, eventim.pl, biletomat.pl, ebilet.pl, ticketpro.pl oraz bezpośrednio przed wejściem.

Rezerwacja miejsc AKADEMIA@FLAMENCOARTE.EU

 

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.