Szkolenia z rzemieślnikami „Weź skórę w swoje ręce”

Szkolenia z rzemieślnikami „Weź skórę w swoje ręce”.

Reklama
Reklama

Interesują Cię dawne technologie obróbki skóry? Masz zdolności manualne? Chcesz dowiedzieć się, jak naprawić plecak, poznać maszyny i narzędzia kaletnicze? Muzeum Warszawskiej Pragi wraz z Miastem Stołecznym Warszawą zapraszają do wzięcia udziału w 60- godzinnym szkoleniu z kaletnikami- Renatą i Eugeniuszem Dmowskimi.

„Jestem w skórze urodzona ”- mówi o sobie mistrzyni Renata Dmowska, od 50 lat w zawodzie. Obecnie prowadzi pracownię wraz z mężem, Eugeniuszem. Na co dzień większość klientów przychodzi z naprawami- np. muzycy Sinfonii Varsovii przynoszą futerały na instrumenty. Przy Grochowskiej 269 na Kamionku wykonywane są pasy, torby, kosmetyczki, zamówienia na potrzeby filmów czy dodatki dla projektantów.

Szkolenie odbędzie się w kwietniu i maju 2018 roku. Program szkolenia nastawiony jest na praktyczne poznanie zawodu przez uczestników poprzez przekazanie zanikających umiejętności.

Reklama
Reklama

Zasady:
Szukamy osób, które posiadają już podstawowe umiejętności w zakresie kaletnictwa lub zawodów pochodnych (rymarstwo, krawiectwo).

Jak się zgłosić?
Na zgłoszenia czekamy do 3 kwietnia 2018 roku. Wybranych kandydatów zaprosimy na rozmowę i kwalifikację praktyczną.
Formularz zgłoszeniowy i szczegóły na stronie internetowej Muzeum:
www.muzeumpragi.pl
Formularz zgłoszeniowy https://goo.gl/forms/DDhx0GfmLhcBfas73

Szkolenie jest bezpłatne.

Reklama
Reklama

„ Szkolenia warsztatowe z rzemieślnikami” realizowane są w ramach projektu „Rewitalizacja – wspólna sprawa”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej z Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna na lata 2014-2020.

Maciej Malinowski, koordynator szkoleń
22 518 34 09
maciej.malinowski@muzeumwarszawy.pl

źródło: materiały prasowe

[quads id=3]

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.